Sprzątanko świata (foto)

Wydarzenia

Sprzątanko świata (foto)

16.09.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Niewielkim zainteresowaniem cieszyła się sobotnia akcja Sprzątanie Świata. W porządkowaniu pasa drogowego i lasu wzdłuż ul. Warszawskiej (w kierunku stolicy) wzięli udział głównie radni miejscy i seniorzy.
Dorośli nie poszli za przykładem dzieci, które w piątek dość licznie zaangażowały się w Operację Przedszkolak. W sobotę chętnych do zbierania śmieci wzdłuż drogi do Warszawy nie było wielu. Gmina zapewniła nie tylko worki i rękawiczki, ale też prowiant. Sprzątaniu sprzyjała pogoda, a oprócz śmieci uczestnicy akcji zbierali… grzyby.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Rekrutacje do przedszkoli i podstawówek

Rekrutacje do przedszkoli i podstawówek

Szkoły podstawowe rozpoczęły nabór uczniów na rok szkolny 2018/2019. 1 marca rozpocznie się natomiast rekrutacja do przedszkoli. Regulamin do pobrania poniżej.
zobacz więcej
Setne urodziny pani Janiny (foto)

Setne urodziny pani Janiny (foto)

Wyjątkowe święto – setne urodziny - w sobotę 2 lipca obchodziła mieszkająca w Wyszkowie Janina Szczęsna. Z życzeniami przyjechali do niej m.in. burmistrz Grzegorz Nowosielski, wójt gminy Somianka Andrzej Żołyński i kierownik KRUS Jerzy Żukowski.
zobacz więcej
Sprzęt do diagnostyki laboratoryjnej – co obejmuje?

Sprzęt do diagnostyki laboratoryjnej – co obejmuje?

Diagnozowanie stanu zdrowia pacjentów – to jedno z zadań, jakie stoją przed pracownikami laboratoriów. Tej pracy jest bardzo daleko do teoretyzowania na naukowe tematy. Diagnostyka to pierwszy etap leczenia każdego schorzenia lub wykluczania nieprawidłowości w funkcjonowaniu organizmu. Medycyna ustaliła, że informacje o ogólnym stanie zdrowia można wysnuć na podstawie płynów ustrojowych człowieka, a przede wszystkim na podstawie analizowania składu krwi – jej poszczególnych elementów składowych.
zobacz więcej
Herbata odchudzająca, czyli napój który wspomaga w walce z kilogramami

Herbata odchudzająca, czyli napój który wspomaga w walce z kilogramami

Herbata towarzyszy ludziom od tysięcy lat. Nie każdy jednak ma świadomość, że jest to nie tylko pyszny, aromatyczny napój, ale również środek, który może wspomóc walkę z kilogramami. W herbacianych listkach znajdują się olejki eteryczne, które koją nerwy i ułatwiają odprężenie, a tym samym zmniejszają stres i uczucie napięcia. Tym prostym sposobem usprawniają trawienie i przyspieszają przemianę materii. W sprzedaży znaleźć można różne mieszanki odchudzające, dlatego warto wiedzieć, które z nich są najskuteczniejsze.
zobacz więcej
Zitcom