Sprawdź, co będzie się działo podczas finału WOŚP w Wyszkowie

Wydarzenia

Sprawdź, co będzie się działo podczas finału WOŚP w Wyszkowie

28.12.2016
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Znamy szczegółowy program 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wyszkowie. Orkiestra będzie grała przez cały weekend 13 – 15 stycznia 2017 r. Będą koncerty rockowy i najmłodszych wyszkowian, turniej sportowy, gra terenowa, bieg w parku i plenerowa impreza główna – na placu Miejskim.
 
13 stycznia, piątek, Stary Browar
Koncert rozpocznie się o godz. 19.00. Wystąpią: Criminal Tango (punk rock - Warszawa), Don't Worry (reggae/ska - Wyszków), Good Attitude (hardcore - Wyszków/Zamość), Emitor (rock/metal - Wyszków). Bilety w cenie 15 zł (oczywiście można dać więcej); cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz WOŚP. Organizacja Kolektyw Alternator.
 
14 stycznia, sobota, hala sportowa ILO w Wyszkowie
O godz. 9.00 start turnieju sportowego.
 
14 stycznia, sobota, Wyszków
Gra terenowa organizowana przez harcerzy z wyszkowskiego Hufca ZHP „Rój Promienistych”. Zbiórka o godz. 10.00 przed Wyszkowskim Ośrodkiem Kultury „Hutnik”.
 
14 stycznia, sobota, WOK „Hutnik”
Na scenie zaprezentują się najmłodsi wyszkowianie. Początek koncertu o godz. 15.00. Organizator: Wyszkowski Teatr Tańca.
 
15 stycznia, niedziela, park miejski
Bieg WOŚP „Policz się z cukrzycą”. Rejestracja zawodników od godz. 11:00 przed sceną na placu miejskim. Wpisowe - co najmniej 30 zł – w całości zostanie przekazane na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży. Opłatę należy uregulować na miejscu rejestracji, wrzucając gotówkę do puszki. Trasa biegu przebiegać będzie przez teren parku miejskiego na dystansie 3 km (3 okrążenia po 1 km).
 
15 stycznia, niedziela, scena plenerowa na placu Miejskim
Impreza rozpocznie się o godz. 12.00, poprowadzi ją Kamil Szczepanik. Najpierw rozgrzewka dla wolontariuszy i publiczności z Joanną Zglec (Powerfit Wyszków). Potem wystąpią: zespół śpiewaczy „Nadbużanie” i Junk Hustler (rockowa kapela z Warszawy i okolic). Kolejną rozgrzewkę poprowadzi Rhinos Wyszków. Do śpiewania szant zaprosi Klub Żeglarski „Spinaker”. Harcerze przygotowują symulacje na fantomach i pokazy pierwszej pomocy w różnych wypadkach, Gimnazjon Apin Wyszków - pokazy walki.
Na godz. 17.00 planowana jest licytacja wyszkowskich serduszek i gadżetów WOŚP. O godz. 18.00 wystąpi DEJW, o godz. 19.00 – zespół HURT.
Imprezę o godz. 20.00 zakończy światełko do nieba.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan