SONDA: Kto wygrał debatę kandydatów na burmistrza?

Wydarzenia

SONDA: Kto wygrał debatę kandydatów na burmistrza?

11.10.2018
autor: Redakcja
Kto wygrał debatę kandydatów na burmistrza? Obejrzyj debatę na naszym portalu lub przeczytaj relację w gazecie i weź udział w naszej internetowej sondzie.
Przypomnijmy, że debata organizowana przez Nowego Wyszkowiaka odbyła się 3 października. Wzięli w niej udział wszyscy kandydaci na burmistrza Wyszkowa: Dariusz Andrzejewski, Grzegorz Nowosielski, Krzysztof Ogrodziński, Ewa Runo i Piotr Turek. Kandydaci odpowiadali na pytania naszej redakcji, naszych czytelników i kontrkandydatów.
Kto, według Ciebie, zaprezentował się najlepiej? Sondę można znaleźć w prawej kolumnie na stronie głównej.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Punkt zbiórki śmieci

Punkt zbiórki śmieci

28.800 zł miesięcznie będzie w przyszłym roku kosztowała gminę obsługa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. Przetarg ponownie wygrało konsorcjum ostrołęckich spółek RDF i MPK Pure Home.
zobacz więcej
Aktywne lato (foto)

Aktywne lato (foto)

W upalną sobotę, 2 lipca urząd miejski i WOSiR zaprosili wyszkowian na plażę miejską do aktywnego spędzenia popołudnia. Była siatkówka, pokazy sztuk walki i futbolu amerykańskiego, zumba i budowanie zamków z piasku.
zobacz więcej
Wymiana oświetlenia w firmie - skąd wziąć środki na inwestycję?

Wymiana oświetlenia w firmie - skąd wziąć środki na inwestycję?

Przejście z tradycyjnej formy oświetlania wnętrz na nowoczesną technologię LED jest dziś trendem nie tylko w warunkach domowych czy małych biurach, ale i w dużych firmach, przedsiębiorstwach czy zakładach przemysłowych gdzie to właśnie dzięki LED-om firmy są w stanie generować dziś spore oszczędności przy jednoczesnym utrzymaniu lub wręcz wzroście komfortu pracy na poszczególnych stanowiskach. Wymiana oświetlenia na LED jest bez wątpienia korzystna – nie tylko zwiększ dzięki niej wydajność energetyczną swojej firmy, ale też wywierasz bardziej pozytywny wpływ na otaczające Cię środowisko. Niestety, sama inwestycja w wymianę oświetlenia w firmie jest kosztowna. Skąd wziąć na nią środki i jak szybko inwestycja będzie w stanie się zwrócić?
zobacz więcej
W uznaniu zasług księdza Szulca i kryptologa Różyckiego (foto)

W uznaniu zasług księdza Szulca i kryptologa Różyckiego (foto)

2 grudnia minęło 5 lat od śmierci ks. Stanisława Szulca, wieloletniego proboszcza parafii św. Wojciecha i Honorowego Obywatela Wyszkowa. Jego pamięć uczcili parafianie i samorządowcy. Wkrótce kolejna, związana z nadaniem rondu przy kościele imienia księdza kanonika.
Drugie nowe rondo, jak już informowaliśmy, będzie nosiło imię Jerzego Różyckiego, matematyka i kryptologa.
zobacz więcej
Bricomarche
Bricomarche-1
Bricomarche-1