Sobotnie disco show (foto)

Wydarzenia

Sobotnie disco show (foto)

11.06.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Podobnie jak w roku ubiegłym, sporym zainteresowaniem cieszyła się Gala Muzyki Disco. W sobotę 10 czerwca, od popołudnia do wieczora, stadion wypełniał się coraz bardziej miłośnikami disco polo. Zresztą nie tylko wyszkowianami, wokół stało mnóstwo aut na numerach rejestracyjnych sąsiednich powiatów.
Jak pierwszą galę, tak i tę rozpoczęły debiuty. I miejsce i nagrodę w wysokości 1.500 zł ufundowaną przez Gminę Wyszków zgarnął Wiszu – pochodzący z okolic Łomży Piotr Wiszowaty. II miejsce i nagrodę 1.000 zł od szkoły Pascal zdobyła Iness, czyli Aneta Działak. III miejsce – 500 zł od Gminy Wyszków przypadło zespołowi Discoboys. Wyróżnienia Salem Studio przyznało: I – Marcinowi Kłosowskiemu, II – Iness, III – Discoboys.
Ubiegłoroczne debiuty wygrała wyszkowska formacja Dejw. W tym roku Dawid Kulesza wystąpił wśród gwiazd wieczoru. Muzyka disco polo rozbrzmiewała w mieście do późnych godzin nocnych. Fanki miały powody do zadowolenia, bo Defis zaśpiewał „To złamane serce” i „Niespotykany kolor”, Loverboy – „Zróbmy sobie fotę” i „Smakowita”, a Extazy – „Buzi to za mało”, „Dziewczyna idealna”. Po koncertach gwiazdy podchodziły do publiczności, rozdawały autografy, płyty i cierpliwie robiły z fankami zdjęcia.
PBS Wyszków - wygodny kredyt
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom
Zitcom