Śmieci wystawiaj rano i odłóż wizytę w PSZOK

Wydarzenia

Śmieci wystawiaj rano i odłóż wizytę w PSZOK

26.03.2020
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Odbiór odpadów w gminie Wyszków odbywa się zgodnie z harmonogramem, ale – w związku z zagrożenie epidemiologicznym - trzeba liczyć się ze zmianą systemu. Póki co gmina zwraca się z prośbą o ograniczenie wizyt w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. 
 
Urzędnicy przypominają, że obecnie przemieszczanie się osób możliwe jest tylko w celu zaspokojenia niezbędnych potrzeb związanych z bieżącymi sprawami życia codziennego i proszą o odłożenie wizyt w PSZOK na czas późniejszy. “Ograniczając możliwość rozprzestrzeniania się na pracowników odbierających odpady choroby COVID-19. wspólnie zminimalizujemy ryzyko zakłóceń w odbiorze odpadów z miejsc naszego zamieszkania.”
Póki co odbiór odpadów realizowany jest zgodnie z harmonogramem, od godz. 7, śmieci trzeba wystwiać z samego rana. “Sytuacja w jednostkach prowadzących odbiór odpadów zmienia się bardzo dynamicznie, w związku z czym trasy przejazdu i czas odbioru odpadów z poprzednich tygodni nie może być traktowany jako obowiązujący. Przypominamy również, że odbiór odpadów zmieszanych i bioodpadów, mimo że przypadają tego samego dnia, realizowane są innymi pojazdami. Jednocześnie, ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się sytuację epidemiczną w kraju, należy liczyć się z możliwością zmian w funkcjonowaniu systemu i harmonogramów odbioru odpadów.” 
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom