Słodkie Walentynki z fotobudką na BIS

Wydarzenia

Słodkie Walentynki z fotobudką na BIS

16.02.2017
autor: Redakcja
14 lutego za nami, ale przecież to nie powód, by przestać świętować Dzień Zakochanych! W sobotę 18 lutego zapraszamy wraz z Centrum Handlowym Galeo na Słodkie Walentynki z fotobudką na BIS.
Święto zakochanych powinno być obchodzone zdecydowanie częściej niż raz w roku. Miłość nie zna przecież kalendarza. Dla tych, którzy się z nami zgadzają, przygotowaliśmy niespodziankę. Wystarczy zrobić zakupy w C.H. Galeo lub kupić najnowszy numer Nowego Wyszkowiaka, a z paragonem (na dowolną kwotę) lub kuponem z gazety zgłosić się do fotobudki i po piernikowe serce. Do fantastycznej zabawy zapraszamy w sobotę 18 lutego od godz. 11!
Family Gym
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Wyszków znów się zazielenił (foto)

Wyszków znów się zazielenił (foto)

… od mundurów. 21 marca, tradycyjnie pierwszego dnia wiosny, Wojskowa Komenda Uzupełnień i gmina Wyszków zaprosiły na Wiosenne Spotkania z Wojskiem. Teren hali WOSiR wypełniał wspaniały sprzęt wykorzystywany na co dzień przez żołnierzy, była pyszna grochówka, ale serca małych i dużych odwiedzających skradły psy specjalne. Zwierzęta cierpliwie przyjmowały wszelkie okazy czułości, a odwdzięczyły się interesującym pokazem.
zobacz więcej
Życie jest wędrówką do nieba (foto)

Życie jest wędrówką do nieba (foto)

Już po raz 20. wyszkowianie pielgrzymowali do Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej. Ponad tysiąc osób z Wyszkowa pod przewodnictwem kapłanów, ks. Łukasza z parafii św. Wojciecha i ks. Karola z parafii św. Idziego, wędrowało przez 4 godziny piękną trasą, ale w ogromnym upale do Loretto.  Szli radośnie, w  duchu modlitwy.
zobacz więcej
Sprzedawali narkotyki uczniom

Sprzedawali narkotyki uczniom

Wyszkowscy policjanci zatrzymali trzy osoby podejrzane o posiadanie i sprzedaż narkotyków nastolatkom. Zatrzymani mieszkańcy Wyszkowa, dwóch mężczyzn i kobieta, mają 21, 29 i 38 lat.
zobacz więcej
Kogo wsparliśmy swoim podatkiem?

Kogo wsparliśmy swoim podatkiem?

Ponad 920 tys. zł mieszkańcy powiatu wyszkowskiego przekazali w tym roku na cele charytatywne w formie 1% swojego podatku. Prawie połowa tej kwoty wsparła Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Wśród wyszkowskich organizacji najchętniej wspieraliśmy „Usłysz Marzenia”, która zbiera środki na zakup protezy dla Kasi Kamińskiej.
zobacz więcej
Mrówka lipiec 2017
Mrówka lipiec 2017
Akademia Humanistyczna
fotobudka star