Skarbowy szkoli przedsiębiorców

Wydarzenia

Skarbowy szkoli przedsiębiorców

14.02.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Urząd Skarbowy przypomina przedsiębiorcom o obowiązku prowadzenia elektronicznej ewidencji VAT (rejestr sprzedaży i zakupów VAT). Przypomina, zaprasza na szkolenie i oferuje pomoc w wysyłaniu Jednolitego Pliku Kontrolnego.
Podatnicy, którzy składają deklaracje VAT-7 lub VAT-7K, od 1 stycznia 2018 r. mają obowiązek prowadzenia elektronicznej ewidencji VAT (rejestr sprzedaży i zakupów VAT). Swój rejestr sprzedaży i zakupów VAT zobligowani są przesyłać do resortu finansów jako Jednolity Plik Kontrolny dla potrzeb VAT (JPK_VAT).
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Wyszkowie zaprasza mikroprzedsiębiorców na dodatkowe szkolenie w zakresie JPK_VAT, które odbędzie się w piątek 16 lutego o godz. 11 w sali konferencyjnej urzędu.
Informacje dotyczące JPK_VAT można znaleźć na stronie internetowej Ministerstwa Finansów www.jpk.mf.gov.pl
Poza tym 17 i 24 lutego 2018r. (soboty) w godz. 9 - 13 pracownicy urzędu będą odpowiadać na pytania dotyczące JPK_VAT oraz służyć pomocą w wysyłaniu plików.
W pokoju nr 7 będzie można potwierdzić Profil Zaufany (e-GO). Kluczowym elementem prawidłowego wysłania pliku JPK_VAT jest jego autoryzacja. Składany plik można uwierzytelnić: podpisem kwalifikowanym lub bezpłatnym Profilem Zaufanym (eGO) oraz czasowo - do końca 2018r. kwotą przychodu z zeznania podatkowego za 2016 rok.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
fotobudka star - czarne tło
fotobudka star - czarne tło
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan
manhattan