Sezon inwestycyjny trwa

Wydarzenia

Sezon inwestycyjny trwa

13.08.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Tegoroczny plan inwestycyjny gminy Wyszków zakłada realizację przeszło 60 zadań, ich wartość to niemal 35 mln zł – informuje urząd miejski.
W połowie września zakończy się uciążliwa przebudowa ul. Okrzei. Końca  dobiegają prace na ul. Chopina, rozpoczynają się na ul. Ratuszowej i Bankowej. Rozstrzygnięto przetarg na budowę ul. Akacjowej w Leszczydole-Nowinach.
Zakończyły się budowy: drogi Tumanek – Fidest, ul. Jeziornej w Rybnie i Klonowej w Łosinnie, chodników przy ul. Żeromskiego, Letniej, między Kowalskiego a Pułtuską, w Leszczydole Starym i Tulewie, placu zabaw na osiedlu Zakręzie, a także modernizacja targowiska miejskiego.
Trwa natomiast budowa drogi dojazdowej do Przedszkola nr 4, drogi w Sitnie, ul. Przejazdowej w Skuszewie, ulic: Platynowej, Sybiraków, Handlowej, Batorego, Kasztanowej i Złotych Kłosów w Wyszkowie, budowa parkingu przy ul. Białostockiej, zagospodarowanie placu na os. Prosta, prace modernizacyjne w parku miejskim, budowa nowej siedziby przedszkola „Słoneczko”, kompleksu sportowego przy ZS w Leszczydole-Nowinach, ciągów komunikacyjnych na terenie ZS Rybienko Leśne.
W tym roku gmina planuje również kontynuować zagospodarowanie pl. Wyzwolenia i zaprojektować pl. Miejski oraz zaadaptować byłą kuchnię na salkę gimnastyczną w ZS na Polonezie. 
Intensywność i szeroki zakres prac inwestycyjnych związanych z budową dróg na terenie miasta powoduje znaczne uciążliwości dla wyszkowian, co jest w tych warunkach nieuchronne. Burmistrz serdecznie dziękuje mieszkańcom za cierpliwość i prosi o jeszcze chwilę wyrozumiałości” – czytamy w informacji urzędu miejskiego.
fot. urząd miejski
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość