Samochód przewrócił się na bok (foto)

Wydarzenia

Samochód przewrócił się na bok (foto)

28.07.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KP PSP Wyszków
Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w sobotę 28 lipca w Dalekiem, w gminie Długosiodło. Godzinę wcześniej służby borykały się z kłopotliwą kolizją na drodze krajowej w Knurowcu.
Zgłoszenie wypadku wyszkowska straż pożarna otrzymała o godz. 10.35. Samochód osobowy marki honda przewrócił się na bok. Jak informuje straż, dwie poszkodowane osoby o własnych siłach opuściły pojazd, ale lekarz zdecydował o przetransportowaniu ich do szpitala.
Godzinę wcześniej na drodze krajowej w pobliżu Knurowca zderzyły się trzy samochody osobowe. Gdy na miejscu pojawiła się straż pożarna, pojazdy znajdowały się na poboczu drogi, nie utrudniając ruchu. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
ŻYCIE W PEŁNI: Dlaczego jesteś dla siebie okrutny?

ŻYCIE W PEŁNI: Dlaczego jesteś dla siebie okrutny?

„Za gruby. Za wrażliwy. Zbyt emocjonalny. Za bardzo nieśmiały. Za bardzo lękliwy”. Takich komunikatów od siebie do siebie generujemy całą masę, każdego dnia. Przez co możemy czekać i stać – aż schudniemy, awansujemy, dorobimy się. Możemy próbować coś zmienić, aż w końcu uda się nabrać siły, okiełznać emocje, „ogarnąć się”. Tymczasem życie ucieka przez palce, bo Ty ciągle czekasz na ten moment, kiedy przestaniesz być zbyt jakiś, za mało jakiś, za bardzo jakiś! więc… Jak długo jeszcze będziesz dla siebie okrutny? 
zobacz więcej
Straż miejska kontroluje, czym palimy w piecach

Straż miejska kontroluje, czym palimy w piecach

Straż miejska sprawdza, czy w domowych piecach nie spalamy śmieci. Na kilkanaście przeprowadzonych w tym roku kontroli, w żadnym przypadku podejrzenia nie potwierdziły się.
zobacz więcej
„Lepszy los” w Wyszkowie (foto)

„Lepszy los” w Wyszkowie (foto)

Działająca od 4 lat fundacja „Lepszy Los” przeniosła siedzibę z Warszawy do Wyszkowa. - Nasza działalność opiera się na niesieniu pomocy osobom dotkniętym ubóstwem i niepełnosprawnością, w szczególności dzieciom, osobom starszym, ale również całym rodzinom – do współpracy zaprasza prezes organizacji Wojciech Bielecki.
zobacz więcej
Chyba ktoś robi sobie żywą tarczę ze zwierząt (foto)

Chyba ktoś robi sobie żywą tarczę ze zwierząt (foto)

- alarmują Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami i właścicielki kotów postrzelonych z wiatrówki. Jednego z nich nie udało się uratować. Policja prowadzi czynności wyjaśniające i podkreśla: strzelanie do zwierząt jest przestępstwem!
zobacz więcej