Rysowały leśny mikroświat (foto)

Wydarzenia

Rysowały leśny mikroświat (foto)

14.10.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs plastyczny „Leśny mikroświat” ogłoszony przez Nadleśnictwo Wyszków. Zwycięzcy odebrali nagrody 13 października.
Przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów nadesłali aż 102 prace. – Pomysły dzieci bardzo często nas rozbawiały – przyznali członkowie jury Piotr Ludwikowski i Karolina Gizińska.
- Cieszymy się, że w ten sposób mogliście poznać nie tylko leśny mikroświat, ale także pracę leśników – do laureatów konkursu zwróciła się zastępczyni nadleśniczego Celina Wielkowska.
W kategorii najmłodszej I miejsce zajęła Gabriela Książek z Przedszkola nr 7, II – koleżanka z przedszkola Ola Paprocka, III – Nina Godlewska z SP w Długosiodle.
Klasy I – III: I miejsce – Kacper Szymański z SP w Białymbłocie, II – Oliwia Pujer z SP w Trzciance, III – Sebastian Zięba z SP w Leszczydole-Nowinach.
Klasy IV – VI: I miejsce Amelia Bułatowicz z SP w Długosiodle, II – Zuzanna Machnowska z SP w Starym Bosewie, III – Catarina Mech z SP w Porębie.
Klasy VII i gimnazjaliści: I miejsce – Izabela Pędzich z Gimnazjum w Długosiodle, II – Kamila Dzierbun z Gimnazjum nr 2, III – Damian Ordak z ZS w Starym Bosewie.
Wielka Polska
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość