Różne odsłony kurtki puchowej

Wydarzenia

Różne odsłony kurtki puchowej

15.04.2020
autor: materiał zewnętrzny
Ujemne temperatury, podmuchy wiatru, opady atmosferyczne – wszystko to niezbyt sprzyja wyjściom na zewnątrz. Można jednak uchronić się przed niedogodnościami, zakładając na siebie kurtę puchową damską. Jest to idealna opcja, jeśli chodzi o zimowe okrycie wierzchnie. Można liczyć na przyjemne ciepło, komfort noszenia i praktyczność. Taka ocieplana kurtka z wypełnieniem jest lekka, zapewnia swobodę ruchów. Wspaniale sprawdza się na co dzień, szczególnie podczas mroźnych dni.
 

Dlaczego warto zainwestować w kurtki puchowe damskie?

Na zimę nieocenione są kurtki puchowe. Na stronie Fasoni dostępne są też w wersji lekkiej i wówczas warto po nie sięgnąć wczesną wiosną, kiedy pogoda bywa mocno kapryśna. Poranki są zwykle chłodne i mogą nawet wystąpić przymrozki. Kurtki puchowe różnią się od siebie ilością i jakością wypełnienia. Bez problemu można znaleźć model idealnie dopasowany do bieżących warunków outdoorowych. Zimą prym wiodą kurtki puchowe o tradycyjnej długości, czyli takie kończące się w okolicy bioder. Można też kupić model sięgający mniej więcej przed kolano. Wypełnieniem kurtki może być naturalny puch lub syntetyczne włókno.

Kurtka Przejściowa lekka

Kurtki z wypełnieniem puchowym wspaniale izolują od zimna. Ich zaletą jest lekkość i świetna kompresja. Trzeba jednak liczyć się z tym, że mokry puch już nie grzeje. Z kolei kurtki z wypełnieniem syntetycznym dużo lepiej radzą sobie z wilgocią. Nawet jeśli jest mokre, nie traci zbyt wiele na właściwościach izolacyjnych. Łatwiej jest także konserwować taką kurtkę. Na korzyść kurtek zimowych z puchem syntetycznym przemawia dużo niższa cena niż modeli z naturalnym wypełnieniem.

Jeśli komuś zależy na kurtce zapewniającej najlepszą izolację od zimna, model z wypełnieniem z naturalnego puchu będzie idealnym rozwiązaniem. Przy dużych mrozach sprawdza się rewelacyjnie. Ciekawą opcją na rynku są też kurtki z wypełnieniem w postaci puchu hydrofobowego. Tego typu puch dużo wolnej nasiąka wodą, nie tracąc na swoich właściwościach termicznych. Jeśli kurtka ma być użytkowana w warunkach o dużej wilgotności, lepiej sprawdzi się model z wypełnieniem syntetycznym. Jeśli ktoś jest uczulony na puch kaczy czy gęsi, będzie to świetna alternatywa.
 

 

Kurtka puchowa dla każdego - wybierz odpowiedni dla siebie model

Ciepłej i funkcjonalnej kurtki na zimę nie trzeba daleko szukać. Zaliczyć można do takich modele puchowe. Niektóre panie mają wątpliwości co do wyboru tego typu okrycia wierzchniego ze względu na wyglądanie w nim jak w przysłowiowej tubie. Nic jednak a bardziej mylnego. Wystarczy dopasować odpowiedni fason do swojej sylwetki, aby podkreślić jej atuty. W dobrze dobranej kurtce puchowej też można wyglądać zgrabnie i stylowo.

Fasoni.pl

Wybór jest ogromny, dzięki czemu nawet najbardziej wymagające panie znajdą dla siebie coś interesującego. Takie kurtki puchowe mogą być noszone w codziennych stylizacjach. Idealnie odnajdują się w tych miejskich i streetowych lookach. Można nawet kupić kurtkę w wersji puchowej w eleganckim wydaniu, zakładając ją śmiało na bardziej formalne okazje.

MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
To żołnierze, którzy bronili naszej ziemi (foto)

To żołnierze, którzy bronili naszej ziemi (foto)

Porucznikowi rezerwy, sędziemu Kazimierzowi Najnertowi poświęcona jest tablica usytuowana przy ul. Świętojańskiej. Obok znajduje się wspomnienie kaprala Adama Kanownika. - To jakby oddanie czci oficerowi i jego podkomendnemu. To żołnierze, którzy bronili naszej ziemi w najbardziej krytycznych sytuacjach, żołnierze liniowi. Nie wytrzymywali generałowie, a żołnierz liniowy wytrzymywał - podkreślił Konrad Wróbel, generał piłsudczyków, którzy w sobotę 28 września zorganizowali uroczystość upamiętniającą obu żołnierzy.
zobacz więcej
Poznawały siebie i Wyszków (foto)

Poznawały siebie i Wyszków (foto)

Pierwszaki ze wszystkich podstawówek w gminie Wyszków spotkały się w czwartek 9 listopada w hali WOSiR. Na tę ważną wizytę założyły odświętne stroje, a ponieważ Powitanie Wyszkowskiego Pierwszaka stało się już tradycją obchodów Święta Niepodległości, z dumą nosiły także kokardy narodowe.
zobacz więcej
Mastektomia to nie koniec świata (foto)

Mastektomia to nie koniec świata (foto)

Wyszkowskie Amazonki podsumowały projekt „Mastektomia to nie koniec świata”, realizowany od 1 kwietnia. W ramach projektu odbyły się pogadanki na temat profilaktyki raka piersi, Amazonki uczestniczyły w turnusie rehabilitacyjnym.
zobacz więcej
Fałszywy konkurs, realna strata

Fałszywy konkurs, realna strata

W Internecie coraz więcej jest linków do fałszywych sklepów internetowych. Coraz więcej otrzymujemy też SMS-ów i mejli przekierowujących do stron, gdzie rzekomo można coś wygrać. Jednak klikając, można wiele stracić, o czym przekonała się mieszkanka naszego powiatu.
zobacz więcej