Rowerem na wrzosowiska

Wydarzenia

Rowerem na wrzosowiska

20.08.2016
autor: Redakcja
Na rajd rowerowy Wrzosowiska’2016 w niedzielę 4 września zaprasza Klub Przyjaciół Wyszkowa.
Zbiórka uczestników rajdu o godz. 9.30 na parkingu przy urzędzie miejskim; start pół godziny później. 
Trasa rajdu będzie wiodła m.in. przez Niegów, gdzie zaplanowane jest zwiedzania Starego Młyna i „przebieranki” w stajni u Beaty Kornatki (kolekcja kapeluszy). Rowerzyści obejrzą również modele kolejek i muzeum Koziołka Matołka w Mostówce. Na samych wrzosowiskach organizatorzy planują grę terenową „szukanie czarownic”. W stajni Derłówka będzie czekało ognisko, a w Fideście, w swojej pracowni rzeźbiarskiej Leon Gruzd. Powrót Traktem Napoleońskim, na skwer Jana Pawła II.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Tanecznym krokiem w dorosłość (foto)

Tanecznym krokiem w dorosłość (foto)

Społeczność szkolna Zespołu Szkół nr 3 im. Jana Kochanowskiego bawiła się na studniówce 21 stycznia, zabawa odbyła się w hali sportowej WOSiR. Na parkiecie spotkali się maturzyści z sześciu klas maturalnych, pedagodzy, goście, rodzice. – Studniówka to magiczny czas, kiedy młodzieży wypada pozostawić młodzieńczą beztroskę. Tę dorosłość przypieczętujecie jeszcze bardziej, kiedy pięknie zdacie maturę – do uczniów mówiła dyrektor Elżbieta Michalik.
zobacz więcej
O co chodzi z tymi butami?

O co chodzi z tymi butami?

Widok butów wiszących na drutach na środku dużego skrzyżowania w Wyszkowie z pewnością zastanowił niejednego kierowcę i przechodnia. Trudno zgadnąć, co kierowało człowiekiem, który w weekend zarzucił na kable kilka par obuwia. Reklamę szewca można raczej wykluczyć. Podobno chodzi o narkotyki…
zobacz więcej
Środowisko jest skłócone, emocje są ogromne

Środowisko jest skłócone, emocje są ogromne

Nie milknie dyskusja na temat przyszłości wyszkowskich podstawówek, zwłaszcza Szkoły Podstawowej nr 4. Zdaniem radnego Krzysztofa Sobieskiego, burmistrz podjął w tej sprawie decyzję bez konsultacji z radnymi, w porozumieniu z nauczycielami SP1 i SP2. Domaga się debaty na temat szkoły – obecnego Gimnazjum nr 2.
Rada nie jest jednak w tej kwestii zgodna: - Środowisko jest skłócone, emocje są ogromne . Mieliśmy wpływ na decyzje, były rozmowy, nie róbmy tego teraz – apeluje przewodnicząca rady Elżbieta Piórkowska.
zobacz więcej
Zamieszani w handel narkotykami

Zamieszani w handel narkotykami

Wyszkowscy kryminalni zatrzymali na terenie gminy Brańszczyk dwie osoby podejrzane o posiadanie i handel narkotykami. Kobieta i mężczyzna trafili do policyjnego aresztu.
zobacz więcej
Mrówka grudzień2 2017
Mrówka grudzień2 2017
Mrówka grudzień2 2017