Rowerem na wrzosowiska

Wydarzenia

Rowerem na wrzosowiska

20.08.2016
autor: Redakcja
Na rajd rowerowy Wrzosowiska’2016 w niedzielę 4 września zaprasza Klub Przyjaciół Wyszkowa.
Zbiórka uczestników rajdu o godz. 9.30 na parkingu przy urzędzie miejskim; start pół godziny później. 
Trasa rajdu będzie wiodła m.in. przez Niegów, gdzie zaplanowane jest zwiedzania Starego Młyna i „przebieranki” w stajni u Beaty Kornatki (kolekcja kapeluszy). Rowerzyści obejrzą również modele kolejek i muzeum Koziołka Matołka w Mostówce. Na samych wrzosowiskach organizatorzy planują grę terenową „szukanie czarownic”. W stajni Derłówka będzie czekało ognisko, a w Fideście, w swojej pracowni rzeźbiarskiej Leon Gruzd. Powrót Traktem Napoleońskim, na skwer Jana Pawła II.
Hotel Ossa
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Groźna kraksa na „krajówce” (foto)

Groźna kraksa na „krajówce” (foto)

Cztery samochody zderzyły się w sobotę 22 października na krajowej „ósemce” w Porębie Kocęby. Do szpitala trafiło sześcioro rannych.
zobacz więcej
Nie będzie strefy kibica

Nie będzie strefy kibica

Ponad 200 tys. zł gminę Wyszków kosztowałaby licencja umożliwiająca wspólne, na placu ratuszowym, obejrzenie meczów reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. – Nie chodzi o to, że nie mamy takiej kwoty, ale jej zapłacenie byłoby nieracjonalne, za takie pieniądze możemy wybudować małe boisko – uważa burmistrz Grzegorz Nowosielski. W weekend 17 – 19 czerwca na telebimie będzie można obejrzeć polskie komedie, bajki, film „Ogniem i mieczem” oraz transmisję z wyszkowskiej gali disco polo.
zobacz więcej
Trudna debata o trudnej reformie (foto)

Trudna debata o trudnej reformie (foto)

Na debatę na temat reaktywacji Szkoły Podstawowej nr 4 nauczyciele obecnego Gimnazjum nr 2 zaprosili w piątek 20 stycznia. Starły się argumenty, interpretacje prawne, momentami górę brały jednak emocje. Debata pokazała, jak trudna we wdrożeniu może być reforma oświaty i w jak fatalnej atmosferze wprowadzana jest w Wyszkowie.
zobacz więcej
SLD w Wyszkowie zlikwidowany

SLD w Wyszkowie zlikwidowany

Rada Mazowiecka Sojuszu Lewicy Demokratycznej zlikwidowała strukturę swojej partii w powiecie wyszkowskim, skarżąc się na brak współpracy z jej władzami. Dotychczasowy przewodniczący takie same zarzuty kieruje w stronę centralnych władz partii.
Do końca stycznia przyszłego roku ma odbyć się zjazd, podczas którego zostanie wybrany nowy zarząd powiatowy.
zobacz więcej
Akademia Humanistyczna
mrówka maj 2017
mrówka maj 2017

Sonda

Czy jesteś za ograniczeniem kadencyjności wójtów i burmistrza?
56.70% (203 głosów)
43.30% (155 głosów)
fotobudka star