Rossmann będzie miał przerwę

Wydarzenia

Rossmann będzie miał przerwę

29.10.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Z początkiem listopada Rossmann zostanie zamknięty na ok. 3 tygodnie. Sklep przejdzie poważny remont.
Jedna z najpopularniejszych sieci drogeryjnych otworzyła swój oddział w Wyszkowie już ponad 5 lat temu. Przyszedł czas na duży remont, który potrwa ok. 3 tygodni. Przed czasowym zamknięciem, zakupy można robić do końca października.
Family Gym
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Nowy pomnik na placu Wyzwolenia?

Nowy pomnik na placu Wyzwolenia?

O postawienie na placu Wyzwolenia pomnika Stanisława Wolskiego, ostatniego przedwojennego burmistrza Wyszkowa, który podczas wojny ukrywał dwie małe Żydówki, stara się Wojciech Chodkowski. Zdaniem władz gminy, plac jest doskonałym miejscem na upamiętnienie zarówno międzywojennej historii Wyszkowa, jak i lokalnej samorządności. Formuła pozostaje otwarta.
zobacz więcej
Miało być na próbę, będzie na stałe

Miało być na próbę, będzie na stałe

Z końcem listopada gmina, na wniosek pieszych, zmieniła program sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Prostej i Sowińskiego. Ponieważ w czasie okresu próbnego do urzędników nie dotarły żadne uwagi, obecny system będzie funkcjonował już na stałe.
zobacz więcej
O co chodzi z tymi butami?

O co chodzi z tymi butami?

Widok butów wiszących na drutach na środku dużego skrzyżowania w Wyszkowie z pewnością zastanowił niejednego kierowcę i przechodnia. Trudno zgadnąć, co kierowało człowiekiem, który w weekend zarzucił na kable kilka par obuwia. Reklamę szewca można raczej wykluczyć. Podobno chodzi o narkotyki…
zobacz więcej
Projekt sobie, a życie sobie

Projekt sobie, a życie sobie

Czy na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Wąskiej powstanie wysepka drogowa, a wzdłuż komendy policji uliczka serwisowa, która znacznie ograniczy liczbę miejsc parkingowych i dojazd do znajdującego się obok sklepu? Rozwiązania przyjęte w obecnym projekcie drogi krajowej uniemożliwiają też straży pożarnej wyjazd w lewo. Budowa trwa, ale mieszkańcy, przedsiębiorcy i samorządowcy starają się przekonać Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad do częściowej zmiany planów. A przedsiębiorca z ul. Wąskiej także gminę – do wprowadzenia ruchu dwukierunkowego.
zobacz więcej
Akademia Humanistyczna
Akademia Humanistyczna
pokusa happy hours
fotobudka star