Quad/Graphics przenosi do Wyszkowa kolejny dział produkcji

Wydarzenia

Quad/Graphics przenosi do Wyszkowa kolejny dział produkcji

06.12.2016
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Największy wyszkowski zakład pracy Quad/Graphics powiększa park maszynowy i przenosi do naszego miasta produkcję standów reklamowych. 
Dział In-Store Solutions ma w swojej ofercie druk opakowań, standów, ekspozytorów, ulotek, plakatów oraz materiałów reklamowych POS wykonywanych z papieru, kartonu oraz kaszerowanej tektury falistej. Firma zapewnia kompleksową obsługę począwszy od projektu konstrukcyjnego do gotowego produktu.
Jak podkreśla Agnieszka Gołębiowska z Quad/Graphics, powodem przedsięwzięcia jest inwestycja w nową maszynę offsetową oraz koncentracja całej działalności firmy w Wyszkowie. – In-Store Solutions to dywizja Quad/Graphics zajmująca się produkcją standów kartonowych i opakowań – wyjaśnia. – Do tej pory druk produktów dla tego obszaru działalności firmy odbywał się w Radzyminie, natomiast prace introligatorskie w Wyszkowie. W związku z kolejną inwestycją w powiększający się park maszynowy In-Store Solutions, czyli zakup maszyny Heidelberg VLF, zarząd Quad/Graphics Europe zdecydował o przeniesieniu całej produkcji z Radzymina na teren zakładu w Wyszkowie. Decyzja będzie miała znaczący wpływ na usprawnienie wielu procesów w firmie, unowocześnienie technologii produkcji oraz rozwój na konkurencyjnym rynku POS.
O tym, że zakup nowej maszyny oraz koncentracja całej działalności produkcyjnej w Wyszkowie to, z biznesowego punktu widzenia, najlepsza droga rozwoju firmy, mówi dyrektor zarządzający Jakub Dyląg: - Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom zarówno szerszą ofertę produktową, jak i większą elastyczność produkcji. To także duże ułatwienie dla wielu naszych pracowników, którzy będą mieli bliżej do pracy. 
Obecnie 80% pracowników In-Store Solutions w Radzyminie to mieszkańcy powiatu wyszkowskiego. Przeniesienie produkcji do Wyszkowa będzie więc dla nich sporym udogodnieniem. – Każdy pracownik pracujący do tej pory w drukarni w Radzyminie będzie miał możliwość pracy w Wyszkowie. Dla pracowników z Radzymina firma zorganizuje transport do zakładu przy ulicy Pułtuskiej – dodaje Agnieszka Gołębiowska.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku