Quad/Graphics przenosi do Wyszkowa kolejny dział produkcji

Wydarzenia

Quad/Graphics przenosi do Wyszkowa kolejny dział produkcji

06.12.2016
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Największy wyszkowski zakład pracy Quad/Graphics powiększa park maszynowy i przenosi do naszego miasta produkcję standów reklamowych. 
Dział In-Store Solutions ma w swojej ofercie druk opakowań, standów, ekspozytorów, ulotek, plakatów oraz materiałów reklamowych POS wykonywanych z papieru, kartonu oraz kaszerowanej tektury falistej. Firma zapewnia kompleksową obsługę począwszy od projektu konstrukcyjnego do gotowego produktu.
Jak podkreśla Agnieszka Gołębiowska z Quad/Graphics, powodem przedsięwzięcia jest inwestycja w nową maszynę offsetową oraz koncentracja całej działalności firmy w Wyszkowie. – In-Store Solutions to dywizja Quad/Graphics zajmująca się produkcją standów kartonowych i opakowań – wyjaśnia. – Do tej pory druk produktów dla tego obszaru działalności firmy odbywał się w Radzyminie, natomiast prace introligatorskie w Wyszkowie. W związku z kolejną inwestycją w powiększający się park maszynowy In-Store Solutions, czyli zakup maszyny Heidelberg VLF, zarząd Quad/Graphics Europe zdecydował o przeniesieniu całej produkcji z Radzymina na teren zakładu w Wyszkowie. Decyzja będzie miała znaczący wpływ na usprawnienie wielu procesów w firmie, unowocześnienie technologii produkcji oraz rozwój na konkurencyjnym rynku POS.
O tym, że zakup nowej maszyny oraz koncentracja całej działalności produkcyjnej w Wyszkowie to, z biznesowego punktu widzenia, najlepsza droga rozwoju firmy, mówi dyrektor zarządzający Jakub Dyląg: - Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom zarówno szerszą ofertę produktową, jak i większą elastyczność produkcji. To także duże ułatwienie dla wielu naszych pracowników, którzy będą mieli bliżej do pracy. 
Obecnie 80% pracowników In-Store Solutions w Radzyminie to mieszkańcy powiatu wyszkowskiego. Przeniesienie produkcji do Wyszkowa będzie więc dla nich sporym udogodnieniem. – Każdy pracownik pracujący do tej pory w drukarni w Radzyminie będzie miał możliwość pracy w Wyszkowie. Dla pracowników z Radzymina firma zorganizuje transport do zakładu przy ulicy Pułtuskiej – dodaje Agnieszka Gołębiowska.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Cały czas trzeba wierzyć w ludzi (foto)

Cały czas trzeba wierzyć w ludzi (foto)

Wiele pochwał usłyszeli pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Dniu Pracownika Socjalnego - 21 listopada. Uroczystość w urzędzie miejskim była też okazją do refleksji nie tylko nad zawodem pracownika socjalnego, ale i wiarą w drugiego człowieka.
zobacz więcej
Gimnazjum do likwidacji. Co dalej?

Gimnazjum do likwidacji. Co dalej?

Choć reforma szkolnictwa likwidująca gimnazja będzie realizowana od roku szkolnego 2017/2018, gmina już teraz zmuszona jest do ciągłych zmian koncepcji. Po otrzymaniu informacji od minister edukacji, że ustawa będzie gotowa dopiero w grudniu, musiała zmienić zamierzenia dotyczące tworzenia 8-letnich szkół powszechnych. W centrum miasta powstaną dwie, a nie jak wcześniej planowano, trzy. „W naszym przekonaniu budynek szkoły musi jednak pozostać szkołą” – w liście do burmistrza piszą zaniepokojeni nauczyciele Gimnazjum nr 2, gdzie, przynajmniej na razie, szkoła powszechna najprawdopodobniej nie powstanie. 
zobacz więcej
Zatrzymany za narkotyki. Schował je w zamrażalniku

Zatrzymany za narkotyki. Schował je w zamrażalniku

Wyszkowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W lokalach wynajmowanych przez 36-latka policjanci znaleźli łącznie ponad 230 gramów narkotyków. Trzymał je m.in. w zamrażarce.
zobacz więcej
Słodki Kamieńczyk (foto)

Słodki Kamieńczyk (foto)

Po raz piaty, w pierwszą niedzielę sierpnia, w Kamieńczyku odbył się Festiwal Miodu i Chleba. Jego celem jest promocja turystycznych walorów Kamieńczyka, wsi w gminie Wyszków, położonej w widłach Bugu i Liwca. Dopisali uczestnicy (najwięcej zgromadził występ Piotra Pręgowskiego) i pogoda. 
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche
Bricomarche