Wydarzenia

1 / 2

Quad/Graphics nagrodził maturzystów (foto)

13.07.2016
autor: Elżbieta Borzymek, Ewa Elward
Quad/Graphics, podobnie jak w roku ubiegłym, nagrodził maturzystów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki na maturze z języka angielskiego. W zeszłym roku nagrodę wręczono tylko w I LO im. C.K. Norwida. – W tym roku chcemy także uhonorować uczniów Zespołu Szkół nr 1, CEZiU i Zespołu Szkół nr 3 – informują fundatorzy nagród. Jako pierwsi nagrody otrzymali maturzyści „Norwida” i ZS nr 3. 
W I LO im. Norwida nagrodę Mateuszowi Szymańskiemu, który zdał na 100% angielski ustny, podstawowy i rozszerzony, wręczył Jakub Dyląg, dyrektor  zarządzający Quad/Graphics. Warte podkreślenia jest to, że Mateusz nie brał żadnych dodatkowych lekcji, uczył się języka angielskiego tylko w szkole i samodzielnie, m.in. czytając w oryginale prasę, książki, informacje w Internecie, oglądając filmy.
W ZS nr 3 wyróżniony został Piotr Karp z kl. IV TI, który uzyskał 100% z egzaminów ustnego i pisemnego oraz 96% z pisemnego na poziomie rozszerzonym. Nagrodę wręczyli mu  Marek Gruszecki, wiceprezes ds. finansowych oraz Renata Pietrzykowska z działu personalnego. 
Nagrody w ZS nr 1 i CEZiU zostaną wręczone podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Bricomarche
mrówka - nowe godziny
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan