Przedszkolandia’2017 (foto)

Wydarzenia

Przedszkolandia’2017 (foto)

13.05.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Już po raz piąty Zespół Szkół nr 3, przy współpracy gminy Wyszków, zaprosił maluchy na Igrzyska Sportowe Przedszkolaków. Na „Przedszkolandii”, która odbyła się 12 maja, mali zawodnicy dali z siebie wszystko, a zmagania sportowe wyraźnie sprawiły im wielką frajdę.
Jak na prawdziwych igrzyskach, przejęte przedszkolaki przekazywały między sobą olimpijski ogień. W sportowych zmaganiach wzięły udział dzieci z Przedszkoli nr 1, nr 3, nr 4, nr 7, nr 9, Nasze Bambino, Mały Geniusz, Bezpieczny Przedszkolak, Kubuś i Przyjaciele. Sportowe przyrzeczenie od małych zawodników odebrała dyrektor ZS3 Elżbieta Michalik. Dzieci przyrzekły m.in., że nie będą się popychały i oszukiwały, będą natomiast wspaniale się bawiły.
- To jedna z najradośniejszych imprez, w jakie angażuje się gmina. To nie tylko lekcja sportowa, ale też współpracy i integracji – z dziećmi przywitała się zastępczyni burmistrza Aneta Kowalewska. Co ważne, integracji nie tylko między przedszkolakami, ale też maluchami i młodzieżą, która opiekowała się dziećmi, pomagała w pokonywaniu trudnych konkurencji. Były m.in. biegi sztafetowy, w workach i z jakiem na łyżce, skoki na piłce, rzuty woreczkiem do celu oraz dwa tory przeszkód: dla dzieci i… przedszkolanek. Zawodnikom głośno dopingowali zgromadzeni na trybunach koledzy i koleżanki. Ponieważ wszyscy bardzo, bardzo się starali, otrzymali jednakowe medale.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche
Bricomarche