Przedszkolandia’2017 (foto)

Wydarzenia

Przedszkolandia’2017 (foto)

13.05.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Już po raz piąty Zespół Szkół nr 3, przy współpracy gminy Wyszków, zaprosił maluchy na Igrzyska Sportowe Przedszkolaków. Na „Przedszkolandii”, która odbyła się 12 maja, mali zawodnicy dali z siebie wszystko, a zmagania sportowe wyraźnie sprawiły im wielką frajdę.
Jak na prawdziwych igrzyskach, przejęte przedszkolaki przekazywały między sobą olimpijski ogień. W sportowych zmaganiach wzięły udział dzieci z Przedszkoli nr 1, nr 3, nr 4, nr 7, nr 9, Nasze Bambino, Mały Geniusz, Bezpieczny Przedszkolak, Kubuś i Przyjaciele. Sportowe przyrzeczenie od małych zawodników odebrała dyrektor ZS3 Elżbieta Michalik. Dzieci przyrzekły m.in., że nie będą się popychały i oszukiwały, będą natomiast wspaniale się bawiły.
- To jedna z najradośniejszych imprez, w jakie angażuje się gmina. To nie tylko lekcja sportowa, ale też współpracy i integracji – z dziećmi przywitała się zastępczyni burmistrza Aneta Kowalewska. Co ważne, integracji nie tylko między przedszkolakami, ale też maluchami i młodzieżą, która opiekowała się dziećmi, pomagała w pokonywaniu trudnych konkurencji. Były m.in. biegi sztafetowy, w workach i z jakiem na łyżce, skoki na piłce, rzuty woreczkiem do celu oraz dwa tory przeszkód: dla dzieci i… przedszkolanek. Zawodnikom głośno dopingowali zgromadzeni na trybunach koledzy i koleżanki. Ponieważ wszyscy bardzo, bardzo się starali, otrzymali jednakowe medale.
Adam Mróz
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku

Sonda

Kto, Twoim zdaniem, wygrał debatę kandydatów na burmistrza?
(Materiały z debaty na naszej stronie www i naszym kanale YT)
24.52% (166 głosów)
29.84% (202 głosów)
7.39% (50 głosów)
6.79% (46 głosów)
31.46% (213 głosów)
manhattan