Przedświątecznie w obozie dobrej zmiany (foto)

Wydarzenia

Przedświątecznie w obozie dobrej zmiany (foto)

20.03.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
Członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości 19 marca złożyli sobie wielkanocne życzenia. Bohaterką przedświątecznego spotkania była Ewa Runo, którą władze partii przedstawiły jako kandydatkę na burmistrza Wyszkowa.
W imieniu wyszkowskiego PiS-u świąteczne życzenia złożył Waldemar Sobczak, witając zgromadzonych w obozie dobrej zmiany. - To czas przepełniony nadzieją na zmartwychwstanie i obietnicą triumfu życia nad śmiercią. Pragniemy, by w naszych sercach dokonała się przemiana – mówił.
Do dobrej zmiany nawiązała również posłanka Teresa Wargocka: - W przygotowaniu do Świąt Wielkanocnych pojawia się refleksja, otwiera się nam perspektywa, która przekracza życie doczesne. Jeśli potrzeba wzięcia odpowiedzialności za ojczyznę wypływa ze zrozumienia życia doczesnego i wiecznego, to te działania mają sens. My podjęliśmy się tej odpowiedzialności w imię najwyższych ideałów – dbałości o własną ojczyznę. Uczestniczymy w procesie zmiany Polski, ale zmiana jest bardzo trudna. Narzucono nam typ demokracji liberalnej, której hołdują kraje UE. Jest nam bardzo trudno przełamywać bariery. Potrzeba nam jeszcze większego umocnienia w wierze. Życzę nam wszystkim głębokiego umocnienia i wiary w to, że czuwa nad nami opatrzność. Człowiek prawy i sprawiedliwy zasłuży na nagrodę, jeśli nie na ziemi, to na pewno w niebie.
Błogosławieństwa zebranym udzielili proboszczowie parafii św. Idziego i św. Rodziny księża Zdzisław Golan i Kazimierz Wądołowski.
Władze PiS-u postanowiły wykorzystać świąteczne spotkanie, by przedstawić kandydatkę partii na burmistrza Wyszkowa. Jak już informowaliśmy, to Ewa Runo, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4.
 
Majster plus 2020
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku