Przedświątecznie w obozie dobrej zmiany (foto)

Wydarzenia

Przedświątecznie w obozie dobrej zmiany (foto)

20.03.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
Członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości 19 marca złożyli sobie wielkanocne życzenia. Bohaterką przedświątecznego spotkania była Ewa Runo, którą władze partii przedstawiły jako kandydatkę na burmistrza Wyszkowa.
W imieniu wyszkowskiego PiS-u świąteczne życzenia złożył Waldemar Sobczak, witając zgromadzonych w obozie dobrej zmiany. - To czas przepełniony nadzieją na zmartwychwstanie i obietnicą triumfu życia nad śmiercią. Pragniemy, by w naszych sercach dokonała się przemiana – mówił.
Do dobrej zmiany nawiązała również posłanka Teresa Wargocka: - W przygotowaniu do Świąt Wielkanocnych pojawia się refleksja, otwiera się nam perspektywa, która przekracza życie doczesne. Jeśli potrzeba wzięcia odpowiedzialności za ojczyznę wypływa ze zrozumienia życia doczesnego i wiecznego, to te działania mają sens. My podjęliśmy się tej odpowiedzialności w imię najwyższych ideałów – dbałości o własną ojczyznę. Uczestniczymy w procesie zmiany Polski, ale zmiana jest bardzo trudna. Narzucono nam typ demokracji liberalnej, której hołdują kraje UE. Jest nam bardzo trudno przełamywać bariery. Potrzeba nam jeszcze większego umocnienia w wierze. Życzę nam wszystkim głębokiego umocnienia i wiary w to, że czuwa nad nami opatrzność. Człowiek prawy i sprawiedliwy zasłuży na nagrodę, jeśli nie na ziemi, to na pewno w niebie.
Błogosławieństwa zebranym udzielili proboszczowie parafii św. Idziego i św. Rodziny księża Zdzisław Golan i Kazimierz Wądołowski.
Władze PiS-u postanowiły wykorzystać świąteczne spotkanie, by przedstawić kandydatkę partii na burmistrza Wyszkowa. Jak już informowaliśmy, to Ewa Runo, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4.
 
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom
Zitcom