Prywatny koncert gwiazdy disco polo (foto)

Wydarzenia

Prywatny koncert gwiazdy disco polo (foto)

22.11.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Tego wydarzenia domownikom DPS Fiszor z pewnością pozazdroszczą miłośnicy disco polo. Bo gościć w swoim domu, na prywatnym koncercie zespół Mig to nie lada gratka. Zespół zrobił podopiecznym DPS wielką niespodziankę we wtorek 22 listopada.
Mig to bez wątpienia jedna z największych gwiazd sceny disco polo. Specjalnie dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej Fiszor rodzeństwo Gwiazdowskich zaśpiewało takie przeboje jak „Nie ma mocnych na Mariolę”, „Ona jedyna”, „Słodka wariatka”, „Wymarzona” i, obowiązkowo, „Miód malina”. Na parkiecie panował istny taneczny szał, a widać było, że charytatywny koncert również zespołowi sprawił wielką radość. Rodzeństwo rozdawało płyty, cierpliwie i z uśmiechem pozowało do zdjęć.
Organizatorką koncertu była Ewa Godlewska. Wraz z siostrą dyrektor DPS Edytą Piotrowską równie ciepło, co zespół, powitała sponsorów, dzięki którym udało się zakupić sprzęt AGD (pralki, zmywarkę, odkurzacze, lodówkę, robot kuchenny).
Dla Sióstr Benedyktynek Samarytanek Krzyża Chrystusowego, prowadzących DPS, to wspaniałe wydarzenia w Roku Miłosierdzia. Zwłaszcza, że w 2016 r. obchodzą 90. rocznicę powstania swojego zgromadzenia, założonego przez Czcigodną Sługę Bożą Matkę Wincentę Jadwigę Jaroszewską. Mija też 85 lat posługi zgromadzenia na Mazowszu. To więc szczególny moment dla sióstr. Koncert był także okazją do podziękowania pracownikom DPS, z okazji Dnia Pracownika Socjalnego. 
- To święto całego naszego domu – podkreśliła siostra dyrektor, przypominając słowa Jana Pawła II: „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.
Gośćmi koncertu byli również uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego. Przyjechali z krótkim pokazem tańca i śpiewu, oczywiście utworu zespołu Mig.
 
Ewa Godlewska za szczodrość i okazane serce dziękuje wszystkim sponsorom:
Kamilowi Balcerzakowi, Woodlife Meble
Piotrowi Kisielewskiemu, PK-DOMBUD
Stanisławowi Mazurkiewiczowi, Ubezpieczenia Mazurkiewicz
Pawłowi Pająkowi, Piekarnia
Leszkowi Dzięgielewskiemu, Pralnia Laguna
Krzysztofowi Michalskiemu, Jubiler
Dariuszowi Danigierowi, Firma Budowlana
Kindze Kowalskiej, Sklep Spożywczy w Dosinie
Emilii Jasnosz, Zakład Fryzjersko-Kosmetyczny Emilia
Robertowi Warzywodzie, Park System
Mateuszowi i Danielowi, Pralnia Dywanów
Tomaszowi Brandeburze, Usługi Transportowe
Dominikowi Belli, Restauracja Legionowska
Zbyszkowi Kruszczyńskiemu, Myjnia Bezdotykowa Suwalna
Arturowi Urbanowskiemu, Zakład Pogrzebowy Adwentus
Michałowi Dzięgielewskiemu, Usługi Transportowe
Sławomirowi Łasicy, Pralnia Ekologiczna
Krzysztofowi Gajdzie, Leox
Dawidowi Daczowi, Recykling DUTCH&MCH
 
KA-MED maj 2020
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom