Projektują kanalizację na Zakręziu

Wydarzenia

Projektują kanalizację na Zakręziu

17.02.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Zgodnie z zapowiedziami, gmina rozpoczęła prace projektowe kanalizacji na os. Zakręzie. W urzędzie miejskim i w terenie projektanci będą prowadzili uzgodnienia z mieszkańcami.
Zainteresowanie współudziałem w budowie kanalizacji mieszkańcy wyrazili we wrześniu ubiegłego roku. Burmistrz poinformował wówczas, że gmina zapłaci za budowę sieci, ale mieszkańcy będą musieli podpisać porozumienia z Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji i ponieść koszt budowy przyłączy. Wpłacenie środków (ok. 1 tys. – 1,5 tys. zł) będzie warunkiem do ogłoszenia przez gminę przetargu na budowę.
Póki co na ten rok gmina zaplanowała prace projektowe. W następujących terminach projektanci będą dokonywali uzgodnień w zakresie lokalizacji podejść kanalizacji do działek prywatnych:
  • 28 lutego (wtorek) w godz. 14 – 18 w urzędzie miejskim, pok. nr 137 
  • 4 marca (sobota) w godz. 9 – 16 w terenie, ulice: Zakręzie numery nieparzyste, Jaśminowa, Malinowa, Wrzosowa, Poziomkowa, Rumiankowa, Truskawkowa
  • 5 marca (niedziela) w godz. 10 – 16 w terenie, ulice: Zakręzie numery parzyste, Jarzębinowa, Kalinowa, Jagodowa
Urzędnicy i projektanci proszą mieszkańców o przybycie do urzędu miejskiego lub obecność w domach we wskazanych terminach. O uzgodnieniach warto również powiadomić sąsiadów i osoby zainteresowane.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

Najczęściej komentowane

Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star
manhattan