Próbował staranować policjantów. Padły strzały

Wydarzenia

Próbował staranować policjantów. Padły strzały

23.05.2019
autor: Sylwia Bardyszewska
Do wydarzeń niczym z kryminalnego filmu doszło w środę 22 maja na terenie gmin Długosiodło i Brańszczyk. Policjanci chcieli zatrzymać mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Ten próbował ich staranować. Funkcjonariusze oddali strzały…
 
W środę na naszym terenie działania operacyjne prowadzili policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową Komendy Stołecznej Policji. Chcieli zatrzymać samochód, którym poruszał się mężczyzna podejrzewany o przestępstwa narkotykowe. Ten jednak próbował ich staranować. Jak informuje kom. Ewa Szymańska-Sitkiewicz z biura prasowego KSP policjanci oddali w kierunku auta kilka strzałów.
Poszukiwania prowadzono na terenie powiatu wyszkowskiego i sąsiednich, zaangażowano dziesiątki policjantów. Ostatecznie mężczyzna został zatrzymany w okolicach Wołomina. Okazało się, że jest ranny, ale na tyle lekko, że można go było osadzić w areszcie.
Czy to prawda, że policja poszukuje jeszcze jednego mężczyzny? - Czynności w tej sprawie trwają - wymijająco odpowiada Ewa Szymańska-Sitkiewicz.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku