Prawdopodobnie zasnął za kierownicą

Wydarzenia

Prawdopodobnie zasnął za kierownicą

05.01.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Zaśnięcie za kierownicą było prawdopodobnie przyczyną wypadku, do którego doszło w czwartek 4 stycznia na drodze krajowej w Somiance. Ranny kierowca trafił do szpitala.
Do wypadku doszło kilka minut po godz. 17 w Somiance, na drodze krajowej z Wyszkowa do Somianki. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzania, jadący w kierunku Wyszkowa 42-letni kierowca passata prawdopodobnie zasnął za kierownicą i zjechał z drogi do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w betonowy przepust. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala.
KA-MED maj 2020
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
O programie Czyste Powietrze (foto)

O programie Czyste Powietrze (foto)

Od środy 19 września można składać wnioski w rządowym programie Czyste Powietrze, który dotyczy wymiany starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków mieszkalnych. Dla osób, które nie mają własnych środków, przewidziane są niskooprocentowane pożyczki, wypłacane na konto wykonawcy. Tego programu dotyczyło spotkania szkoleniowe, które odbyły się 18 września w Wyszkowie w Miejskiej Bibliotece oraz w Somiance w remizie OSP. 
zobacz więcej
Jubileusz klas integracyjnych (foto)

Jubileusz klas integracyjnych (foto)

Podczas porannego apelu 5 grudnia Szkoła Podstawowa nr 5 rozpoczęła Tydzień Integracji i świętowanie jubileuszu 15-lecia klas integracyjnych. Obchody zakończą się w czerwcu. – Apelem zaczynamy, a kończymy wspaniałym świętem – zapowiedział dyrektor Zbigniew Szczerba. Nauczyciel angielskiego, reżyser Nenko Genov już napisał po angielsku scenariusz, w spektaklu wystąpią uczniowie i nauczyciele. W międzyczasie odbędzie się wiele imprez i uroczystości propagujących integrację.
zobacz więcej
Wyszków w „Łańcuchu światła” (foto)

Wyszków w „Łańcuchu światła” (foto)

Podobnie jak w innych miastach w całej Polsce, kilkadziesiąt osób zgromadziło się w czwartek 20 lipca wieczorem przed wyszkowskim Sadem Rejonowym, by „ciszą i światłem wyrazić swój symboliczny sprzeciw wobec nieposzanowania fundamentów państwa prawa”.
zobacz więcej
Aktywne lato na plaży

Aktywne lato na plaży

Plaża miejska zaprasza od początku wakacji. W sobotę 1 lipca odbędzie się pierwsza w tym sezonie impreza: turniej siatkówki plażowej i Active Summer.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom