Pożegnanie naczelnika (foto)

Wydarzenia

Pożegnanie naczelnika (foto)

30.05.2019
autor: Elżbieta Szczuka, fot. starostwo powiatowe
27 maja był ostatnim dniem pracy naczelnika Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Wyszkowie Krzysztofa Arbaszewskiego. Pożegnali go m.in. starostowie, dyrektorzy szkół, pracownicy.
 
Krzysztof Arbaszewski naczelnikiem był przez 16 lat, od 2003 r. W październiku ub. roku złożył wniosek o rozwiązanie stosunku pracy w związku z przejściem na emeryturę. Na początku tego roku starostwo ogłosiło konkurs na naczelnika, który wygrała (w lutym) Agnieszka Deptuła. W związku z tym, że jest dyrektorem SP2 w Radzyminie (w ub. roku wygrała konkurs na 5-letnią kadencję), stanowisko naczelnika obejmie 1 lipca. Do tego czasu obowiązki naczelnika wydziału edukacji pełni Anna Dopadko.
27 maja pod koniec dnia w sali zarządu odbyło się spotkanie, na którym naczelnika Krzysztofa Arbaszewskiego pożegnali starosta i wicestarosta, dyrektorzy szkół średnich, pracownicy starostwa. Oprócz wielu miłych słów naczelnik otrzymał prezenty: ekskluzywne szachy, swoją karykaturę, album ze swoimi zdjęciami na szkolnych uroczystościach, kwiaty.
Na emeryturze Krzysztof Arbaszewski planuje częstszy udział w turniejach szachowych i więcej czasu dla rodziny, szczególnie dla najmłodszego pokolenia.
AK Finanse 728x90 (23.10.2019)
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku