Potrącona na przejeździe dla rowerów

Wydarzenia

Potrącona na przejeździe dla rowerów

02.10.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Wyszkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem rowerzystki. Kobieta potrącona przez kierującego fiatem została przewieziona do szpitala.
 
59-letnia kobieta została potrącona we wtorek 1 października ok. godz. 10 w Wyszkowie. Jak wynika z pierwszych informacji ustalonych na miejscu wypadku, kierujący fiatem, zjeżdżając z ronda w ul. Sienkiewicza, nie ustąpił pierwszeństwa rowerzystce znajdującej się na przejeździe dla rowerów. Kobieta z obrażeniami ciała został przewieziona do szpitala.
PBS Wyszków - wygodny kredyt
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Najbogatsze i najbiedniejsze

Najbogatsze i najbiedniejsze

W rankingu najbogatszych gmin w Polsce wśród wyszkowskich samorządów najwyżej plasuje się Somianka, najniżej Brańszczyk. Przeanalizowano również pozyskiwanie środków unijnych. I tu przykra niespodzianka. Na ostatnim miejscu ogólnopolskiego rankingu znajduje się Zabrodzie.
zobacz więcej
Rekordowy rajd bez barier (foto)

Rekordowy rajd bez barier (foto)

Już po raz kolejny wyszkowskie koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym zaprosiło osoby niepełnosprawne wraz z opiekunami na rajd pieszo - rowerowy.
zobacz więcej
Chcą uhonorować niepełnosprawnych

Chcą uhonorować niepełnosprawnych

Uhonorowanie kobiet wnoszących istotny wkład w różne dziedziny życia społecznego oraz promocję ich postaw na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnościami - to cel konkursu Mazowiecka Lady D im. Krystyny Bochenek organizowanego przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej. 
Osoby niepełnosprawne centrum zachęca również do udziału w konkursie plastycznym.
zobacz więcej
ŻYCIE W PEŁNI: Walka o wymarzoną sylwetkę

ŻYCIE W PEŁNI: Walka o wymarzoną sylwetkę

Większość z nas kiedyś się odchudzała lub stale jest „na diecie”. Nieustannie walczymy o wymarzoną sylwetkę. Testujemy i szukamy tego jedynego sposobu na to, by wreszcie czuć się dobrze we własnym ciele. Wszyscy, którzy zmagają się ze sobą w drodze do lepszego wyglądu, finalnie doświadczają tego samego – są zmęczeni ciągłym kontrolowaniem spożywanych pokarmów, mają dość poczucia winy, wyrzutów sumienia i żalu do siebie, gdy zjedzą coś, czego zdrowa dieta nie dopuszcza. Jak zatem wyjść z tego błędnego koła? Co zrobić, by osiągnąć wymarzoną sylwetkę i cieszyć się swobodą jedzenia?
zobacz więcej
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Zitcom