Poszukiwany złodziej roweru (foto)

Wydarzenia

Poszukiwany złodziej roweru (foto)

17.11.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny podejrzanego o kradzież roweru. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny. 
 
Wyszkowscy policjanci wydziału kryminalnego prowadzą dochodzenie dotyczące kradzieży roweru marki Kross. Do kradzieży doszło w październiku br. na klatce schodowej w bloku przy ul. 11 Listopada w Wyszkowie. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny podejrzewanego o to przestępstwo.
Jeśli ktoś rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z wydziałem kryminalnym KPP w Wyszkowie, tel. 29-743-62-70 lub oficerem dyżurnym 29-743-62-00. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną, pisząc na adres: kppwyszkow@ra.policja.gov.pl. Policja gwarantuje anonimowość.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Ważny komunikat sanepidu!

Ważny komunikat sanepidu!

Wyszkowski sanepid prosi o zgłaszanie się osób, które w Wielką Sobotę w godz. 11.30 - 13.30 robiły zakupy w sklepie Lidl.
zobacz więcej
Handlował nielegalnymi papierosami

Handlował nielegalnymi papierosami

36-letni mieszkaniec Wyszkowa został zatrzymany pod zarzutem posiadania papierosów bez polskiej akcyzy. Policjanci z referatu dw. z przestępczością gospodarczą znaleźli w jego garażu kilkadziesiąt tysięcy sztuk papierosów.
zobacz więcej
What’s up Quad? (foto)

What’s up Quad? (foto)

Podsumowanie konkursu What’s up Quad? Quad/Graphics oczami uczniów oraz wręczenie nagród laureatom odbyło się 15 lutego w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym „Jowisz”.  W konkursie uczestniczyło 19 zespołów z 9 szkół z Wyszkowa, Zabrodzia i Pułtuska. W pierwszej edycji zespoły konkursowe zmierzyły się z zadaniem opisania Quad/Graphics po angielsku. Zrobiły to w różnej formie, m.in. filmu animowanego, prezentacji multimedialnej, gry planszowej. I miejsce jurorzy przyznali ZS nr 3 im. J. Kochanowskiego.  II miejsce zajęło I LO im. C.K. Norwida, III – Gimnazjum im. kard. S. Wyszyńskiego w Zabrodziu. 
zobacz więcej
Nowe władze powiatu wybrane (foto)

Nowe władze powiatu wybrane (foto)

W piątek 23 listopada wybrano władze Powiatu Wyszkowskiego na kadencję 2018-2023. Zgodnie z umową koalicyjną starostą został Jerzy Żukowski, wicestarostą Leszek Marszał, członkami zarządu: Ewa Bartosiewicz, Paweł Deluga i Bogusław Frąckiewicz. Radzie powiatu będzie przewodniczył Waldemar Sobczak, wiceprzewodniczącymi zostały Teresa Hanna Czajkowska i Agnieszka Ołdak.
zobacz więcej

Najczęściej komentowane

Zitcom