Poszukiwania zakończone

Wydarzenia

Poszukiwania zakończone

14.11.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Wyszkowscy policjanci 14 listopada zakończyli poszukiwania zaginionego 51-letniego Dariusza Obrębskiego z Wyszkowa. Mężczyznę odnaleziono na terenie gm. Radzymin.
Poszukiwania trwały kilka dni. Mężczyzna wyszedł z domu w niedzielę 5 listopada ok. godz.10. Ostatni raz widziany był w Wyszkowie na moście samochodowym, gdzie zarejestrowała go kamera monitoringu miejskiego. Po kilku dniach poszukiwań odnaleziono go na terenie gm. Radzymin. Obecnie przebywa w szpitalu, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Projekt sobie, a życie sobie

Projekt sobie, a życie sobie

Czy na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Wąskiej powstanie wysepka drogowa, a wzdłuż komendy policji uliczka serwisowa, która znacznie ograniczy liczbę miejsc parkingowych i dojazd do znajdującego się obok sklepu? Rozwiązania przyjęte w obecnym projekcie drogi krajowej uniemożliwiają też straży pożarnej wyjazd w lewo. Budowa trwa, ale mieszkańcy, przedsiębiorcy i samorządowcy starają się przekonać Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad do częściowej zmiany planów. A przedsiębiorca z ul. Wąskiej także gminę – do wprowadzenia ruchu dwukierunkowego.
zobacz więcej
Wyposażenie toalety publicznej a higiena mycia rąk

Wyposażenie toalety publicznej a higiena mycia rąk

Toalety publiczne są miejscami, w których siłą rzeczy gromadzi się brud oraz wiele drobnoustrojów chorobotwórczych powodujących choroby zakaźne.Z tego względu powinno się maksymalnie ograniczać przenoszenie się bakterii między ludźmi, szczególnie w okresach panowania grypy, ale też w każdym innym ponieważ jest wiele innych groźnych chorób zakaźnych.
zobacz więcej
Nie każdy bohater nosi pelerynę! (foto)

Nie każdy bohater nosi pelerynę! (foto)

Wraz z początkiem epidemii koronawirusa ruszyła ogólnopolska akcja „Kartka dla medyka”. Przyłączyli się do niej również najmłodsi uczniowie szkół i placówek oświatowych z terenu powiatu wyszkowskiego. Kartki zostały wywieszone na korytarzach wyszkowskiego szpitala.
zobacz więcej
Rolety Słupsk - Idealne Do Każdego Mieszkania

Rolety Słupsk - Idealne Do Każdego Mieszkania

Rolety Słupsk nie od dziś w polskich domach, ich popularność nie słabnie. Zawdzięczają to przede wszystkim swojej funkcjonalności, łatwości użytkowania oraz walorom estetycznym. Rolety nie tylko służą do ochrony prywatności w domu i zasłanianiu promieni słonecznych, ale także stanowią atrakcyjną część wystroju wnętrz. Firmy takie, jak ZloteRolety.pl ze Słupska wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i zamieszczają w swojej oferty najróżniejsze rodzaje rolet. Dodatkowo zapewniają montaż i profesjonalne doradztwo. Jakie rolety dziś najczęściej wybierają mieszkańcy Słupska?
zobacz więcej