Policja szuka świadków potrącenia rowerzystki

Wydarzenia

Policja szuka świadków potrącenia rowerzystki

28.08.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Policja poszukuje świadków wypadku drogowego, do którego doszło w piątek 25 sierpnia rano na ul. Bielińskiej w Brańszczyku.
Około godz. 8 kierowca samochodu nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania, w wyniku czego potrącił rowerzystkę i uciekł z miejsca zdarzenia. Ranna 65-letnia mieszkanka gminy Brańszczyk została przewieziona do szpitala.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sprawca zdarzenia najprawdopodobniej poruszał się białym fiatem doblo z agregatem na dachu.
Osoby, które były świadkami zdarzenia lub posiadają wiedzę na jego temat policja prosi o kontakt telefoniczny (29)743-62-00 lub osobisty w pokoju 210 KPP Wyszków.
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Rowerem na Jasną Górę (foto)

Rowerem na Jasną Górę (foto)

Rower – to coraz popularniejszy sposób pielgrzymowania. Wyszkowska Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę od kilku lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. W środę 9 sierpnia rano na pielgrzymi szlak wyruszyło 90 rowerzystów.
zobacz więcej
Pustynia inwestycyjna

Pustynia inwestycyjna

Dochody powiatu na 2017 r. zaplanowano w wysokości 89.179.573 zł, natomiast wydatki 91.247.785 zł, z czego na inwestycje przeznacza się 16.684.648 zł. Opozycja, podczas sesji 28 grudnia, nie przebierała w słowach: plany finansowe nazwała pustynią inwestycyjną, dreptaniem w miejscu, bez wizji rozwoju. – Mierzmy siły na zamiary – odpowiedział na zarzuty starosta Bogdan Pągowski. 
zobacz więcej
Nie jeżdżą po parku!

Nie jeżdżą po parku!

Pomysłowość kierowców w omijaniu korków w Wyszkowie bywa zaskakująca. Jak najszybciej dostać się z do ronda przy moście samochodowym? Drogą nad Bugiem. Najszybciej – i wbrew pozorom – nie łamiąc przepisów!
zobacz więcej
Za czyn 2017 – uhonorowaliśmy najlepszych (foto)

Za czyn 2017 – uhonorowaliśmy najlepszych (foto)

12 lutego po raz jedenasty zostały wręczone nagrody Starosty Powiatu Wyszkowskiego „Za czyn”, przyznawane wyróżniającym się osobom i organizacjom. Otrzymali je: w kategorii działalność społeczna Hufiec Związku Harcerstwa Polskiego „Rój Promienistych” im. Tadeusza Zawadzkiego „Zośki” w Wyszkowie, w kat. innowacja jako element rozwoju gospodarczego powiatu Wyszkowskie Centrum Rozwoju Biznesu, w kat. kultura Fundacja Wyszkowski Teatr Tańca, w kat. kultura fizyczna i sport Kacper Terlikowski – Terlikowski Rally Team.
zobacz więcej
ITAMED
ITAMED
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
manhattan