Policja apeluje o ostrożność! (foto)

Wydarzenia

Policja apeluje o ostrożność! (foto)

10.01.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków, KP PSP Wyszków
Na szczęście tylko na ogólnych potłuczeniach kierującej skończyło się dachowanie jej samochodu. Zdarzenie miało miejsce w środę 9 stycznia Leszczydole-Nowinach.
Straż pożarna informuje o kolejnych kolizjach, a policja apeluje o ostrożność.
Groźnie wyglądające zdarzenie w Leszczydole-Nowinach miało miejsce ok. godz.18. Jak ustalili policjanci ruchu drogowego, 41-letnia kierująca fiatem seicento nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, straciła panowanie nad pojazdem, po czym zjechała do rowu, gdzie auto dachowało. Szczęśliwie, ani kierującej, ani podróżującemu z nią dziecku nic się nie stało.
- Pamiętajmy, że warunki na drogach są trudne. Jest ślisko i niebezpiecznie. Oblodzona nawierzchnia drogi powoduje często zmniejszenie przyczepności kół pojazdu, co w połączeniu z jazdą z nadmierna prędkością, może doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji - apelują wyszkowscy policjanci.
W ostatnich dniach strażacy wyjeżdżali do kilku kłopotliwych kolizji. 7 stycznia po zmroku dwa auta osobowe zderzyły się na trasie S8 na wysokości Lucynowa Dużego. Jednego z poszkodowanych pogotowie zabrało do szpitala.
Tego samego wieczoru podobne zdarzenie miało miejsce w Rybnie, gdzie zderzyły się dwie osobówki i dostawczy bus. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku