Poleć do Brukseli, wygraj smartfon!

Wydarzenia

Poleć do Brukseli, wygraj smartfon!

29.05.2018
autor: Red.
Bruksela na własne oczy albo smartfon. Warto sprawdzić jak wygrać!

Ostatnia szansa, żeby wyciąć kupon ze strony 7 numeru 21-2018 i polecieć we wrześniu na 3 dni do Brukseli.
Razem z dziennikarzami z gazet lokalnych poznasz świat urzędników Unii Europejskiej i korzyści z Polityki Spójności, a także zobaczysz wyjątkową stolicę. W kontaktach pomoże  tłumacz.
Do 15 czerwca wypełnij kupon i wyślij go do redakcji Nowego Wyszkowiaka. Wyniki do 13 lipca 2018r. na gazetylokalne.pl; tam znajdziesz także regulamin rekrutacji.

Szansa na wygranie smartfona. Pokaż na zdjęciu, co Unia Europejska zrobiła dla Ciebie czy Twojej miejscowości i wyślij je do 31 maja na konkurs@gazetylokalne.pl  koniecznie z danymi do kontaktu i dopiskiem NOWY WYSZKOWIAK

Redakcja oceni prace, a wyniki ogłosimy do 30 czerwca na stronie www.nowywyszkowiak.pl oraz na www.gazetylokalne.pl, na której znajdziesz też regulamin konkursu.  

Rekrutację na wizytę studyjną „Bruksela – zobacz to sam!” oraz konkurs „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” ogłasza Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej wspólnie ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych.


Działania w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom