Advertisement 
Po nowemu obsłużą interesanta

Wydarzenia

Po nowemu obsłużą interesanta

28.02.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
W poniedziałek 27 lutego w urzędzie miejskim rozpoczęły się prace związane z organizacją nowego punktu dla interesantów. Koszt – ponad 78 tys. zł.
Punkt informacji interesanta – jak nazywają go urzędnicy – powstaje na holu na I piętrze (naprzeciwko schodów). Będzie tam również znajdowała się kancelaria urzędu (częściowe funkcje), punkt xero (nadal prowadzony przez Wyszkowską Wielobranżową Spółdzielnię Socjalną „Szron”) i stanowisko firmy ochroniarskiej. -Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i trendom obsługi petentów. W nowym punkcie interesanci otrzymają szczegółową i kompetentną informację na temat sposobu załatwiania wszystkich spraw w wyszkowskim magistracie – podkreśla zastępczyni burmistrza Aneta Kowalewska. - Będą mogli również złożyć pisma kierowane bezpośrednio do kancelarii urzędu, a także do odpowiedniego wydziału. Na stanowisku dostępne będą również wnioski, druki i formularze, a w razie potrzeby pracownicy udzielą pomocy w ich wypełnieniu.
Tworzenie punktu wymaga remontu podłogi, sufitu, ustawienia ścianek meblowych, lady recepcyjnej, szklanych drzwi, wolnostojących mebli i punktu xero, poligrafii. Prace wykonuje firma Moderator Pawła Wojtkowskiego z Wyszkowa, ich koszt to 78.616 zł brutto. Powinny się zakończyć do 3 kwietnia.
Do tego czasu usługi xero świadczone będą na parterze budynku przy al. Róż 2 (przy wydziale edukacji, obok sali konferencyjnej). Jednocześnie na miesiąc została zawieszona działalność strefy maluszka. Do budynku urzędu miejskiego najlepiej wchodzić od strony al. Róż. Wykonawca zapewnia, że najbardziej uciążliwe prace remontowe będą prowadzone poza godzinami pracy urzędników.
Nowy punkt czynny będzie w godzinach pracy urzędu (poniedziałek, środa - piątek godz. 8 -16, wtorek 8 – 18).
 
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku