Place zabaw i siłownie zamknięte

Wydarzenia

Place zabaw i siłownie zamknięte

25.03.2020
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
W związku z nowymi obostrzeniami ogłoszonymi przez premiera oraz w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, burmistrz Wyszkowa podjął decyzję o zamknięciu do odwołania placów zabaw i siłowni zewnętrznych w całej gminie. 
 
Przypomnijmy, że we wtorek 24 marca premier i minister zdrowia poinformowali o wprowadzeniu zakazu wychodzenia z domu. - Jesteśmy zaniepokojeni i musimy wdrożyć kolejne ograniczenia. Robimy to dla ocalenia życia wielu Polaków i ograniczenia fali epidemii - ogłosili.
Wyjścia z domów zostały ograniczone do absolutnego minimum, takiego jak wyjście po zakupy żywnościowe, wyprowadzenie psa, wizyta w aptece lub u lekarza, czy wyjście do pracy. Można przemieszczać się w celu pomocy starszym lub innym osobom w potrzebie. (Więcej na ten temat TUTAJ)
Stąd decyzja o zamknięciu w gminie placów zabaw i zewnętrznych siłowni. “Bądźmy odpowiedzialni, szanujmy zdrowie własne i innych” - apelują władze gminy.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
CKU - pożegnanie i powitanie dyrektora (foto)

CKU - pożegnanie i powitanie dyrektora (foto)

W czwartek 31 sierpnia rada pedagogiczna Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Jana Kochanowskiego uroczyście i serdecznie pożegnała odchodzącego na emeryturę dyrektora Krzysztofa Dąbrowskiego. Był dyrektorem przez 2 kadencje. Nowym dyrektorem CKU została Aneta Pękul.
zobacz więcej
Uczmy się działać wspólnie i pomagać z radością  (foto)

Uczmy się działać wspólnie i pomagać z radością (foto)

apelowała Para Prezydencka podczas sobotniego pikniku “Pomagam z radością” w Brańszczyku. Piknik inaugurujący akcję pod takim właśnie tytułem był okazją do promowania charytatywnej działalności księży orionistów i wolontariatu, ale też spotkania z głową państwa i jego małżonką. Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda odwiedzili większość stoisk, zapoznawali się różnego rodzaju akcjami społecznymi, smakowali lokalnych przysmaków i z serdecznością pozowali do zdjęć. 
zobacz więcej
Chcą uhonorować niepełnosprawnych

Chcą uhonorować niepełnosprawnych

Uhonorowanie kobiet wnoszących istotny wkład w różne dziedziny życia społecznego oraz promocję ich postaw na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnościami - to cel konkursu Mazowiecka Lady D im. Krystyny Bochenek organizowanego przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej. 
Osoby niepełnosprawne centrum zachęca również do udziału w konkursie plastycznym.
zobacz więcej
W maju znaczne utrudnienia na moście

W maju znaczne utrudnienia na moście

W związku z budową kładki dla pieszych i rowerzystów przy moście samochodowym 14 maja wprowadzona zostanie zapowiadana już przez nas tymczasowa organizacja ruchu. Utrudnienia mogą wystąpić już od 7 maja, kiedy wykonawca będzie wyklejał linie tymczasowej organizacji.
zobacz więcej
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną