Pijana matka siedziała z synem na moście

Wydarzenia

Pijana matka siedziała z synem na moście

02.07.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miała mieszkanka Wyszkowa, która „opiekowała się” swoim synem. Siedziała z nim na przebudowywanym moście. Z nieodpowiedzialnego zachowania kobieta będzie tłumaczyła się przed sądem rodzinnym.
W piątek 29 czerwca po godz.18 dyżurny wyszkowskiej policji otrzymał informację, z której wynikało, że na przebudowywanym moście w Wyszkowie siedzi oparta o barierki kobieta, a przy niej kilkuletni chłopiec. Z relacji osoby zgłaszającej wynikało, że kobieta jest najprawdopodobniej pijana i nie jest w stanie zapewnić dziecku właściwej opieki.
Policjanci, którzy przybyli na miejsce, sprawdzili stan trzeźwości 35-letniej mieszkanki Wyszkowa. Okazało się, że ma w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Jej 8-letni syn został przekazany pod opiekę osoby z rodziny.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Teledysk promujący gminę Wyszków (foto)

Teledysk promujący gminę Wyszków (foto)

Urząd miejski zaprosił mieszkańców na plan teledysku promującego Gminę Wyszków i aktywny styl życia. Efekt pracy będzie można zobaczyć na początku sierpnia.
zobacz więcej
W Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Prawo i Sprawiedliwość w Wyszkowie oraz Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej obwód Rajski Ptak serdecznie zapraszają na obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Uroczystość odbędzie się w środę 1 marca o godz. 15.30 przy pomniku żołnierzy wyklętych.
zobacz więcej
Które tereny ożywić w Wyszkowie? (foto)

Które tereny ożywić w Wyszkowie? (foto)

Rynki, skwery, renowacje i adaptacje istniejącej zabudowy na cele społeczne, edukacyjne, rekreacyjne oraz gospodarcze, a także drogi lokalne – to przedsięwzięcia dofinansowywane przez Unię Europejską na terenach podlegających rewitalizacji. Gmina Wyszków jest w trakcie tworzenia programu rewitalizacji, według autorów takim obszarem może być m.in. teren między rzeką, ul. 3 Maja, Serocką, linią kolejową, ul. 11 Listopada, Kościuszki, Białostocką i Łączną oraz dworzec PKP/PKS i część dzielnicy przemysłowej. Lada dzień mieszkańcy będą mogli wypowiedzieć się na temat samego obszaru rewitalizacji oraz zaproponować zadania, które mogą być tam realizowane.
zobacz więcej
Rezurekcja w deszczu (foto)

Rezurekcja w deszczu (foto)

Ponura, deszczowa pogoda towarzyszyła radosnemu Alleluja!, które w wielkanocny poranek zabrzmiało w wyszkowskich kościołach.
zobacz więcej
mrówka - nowe godziny
Bricomarche
mrówka - nowe godziny

Sonda

3.66% (58 głosów)
3.47% (55 głosów)
27.98% (443 głosów)
2.91% (46 głosów)
2.59% (41 głosów)
4.49% (71 głosów)
29.88% (473 głosów)
3.98% (63 głosów)
2.27% (36 głosów)
2.59% (41 głosów)
16.17% (256 głosów)