Piękny jubileusz Ośrodka Szkolno - Wychowawczego

Wydarzenia

Piękny jubileusz Ośrodka Szkolno - Wychowawczego

06.03.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Marii Konopnickiej obchodzi w tym roku swoje 50-lecie. Świętowanie rozpocznie w najbliższą niedzielę 11 marca.
Inauguracją obchodów jubileuszu będzie przedstawienie dla dzieci pt. „Lampa Aladyna” w wykonaniu rodziców i nauczycieli. Ośrodek zaprasza w niedzielę 11 marca o godz. 17 do WOK „Hutnik”; wstęp wolny, wejściówki w kasie WOK.
19 marca w SOSW rozpocznie się Tydzień Drzwi Otwartych (w godz. 9 – 13): 19 marca - praca z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, FCC i znacznym, 20 marca - z zespołem Downa, 21 marca - ze spektrum autyzmu, 22 marca - z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, 23 marca – wczesna interwencja pedagogiczna.
W dniach 5 – 25 kwietnia w „Hutniku” będzie można oglądać wystawę fotografii z życia uczniów SOSW. Na 25 kwietnia planowany jest koncert „My też potrafimy”, 17 maga – I Międzyszkolny Przegląd Piosenki „Feta”. W maju ośrodek zaprosi do Biblioteki Miejskiej na wystawę prac uczniów wykonanych metodą wełny czesankowej, 7 czerwca – do siebie na Dzień Dziecka.
Uroczysta gala podsumowująca obchody 50-lecia odbędzie się w 20 września w siedzibie ośrodka.
 

 
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku