Pięcioro rannych

Wydarzenia

Pięcioro rannych

21.05.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Pięć osób zostało rannych w wypadku, do którego doszło w niedzielę 20 maja na drodze z Wyszkowa do Łochowa.
Zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 62 w Pustych Łąkach policja otrzymała w godzinach popołudniowych. Jak wynika z pierwszych informacji ustalonych przez policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, jadący w kierunku Łochowa kierowca forda mondeo podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z jadącym przeciwnym pasem samochodem honda civic. Do szpitala przewieziono pięcioro rannych.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zderzenie w Gaju i potrącenie w Wyszkowie (foto)

Zderzenie w Gaju i potrącenie w Wyszkowie (foto)

Do dwóch groźnych wypadków doszło w poniedziałek 5 sierpnia. W jednym z aut, które zderzyły się w Gaju, jechały dzieci. Z kolei po południu w Wyszkowie kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych.
zobacz więcej
Pluszaki trafiły do policjantów

Pluszaki trafiły do policjantów

Ponad 100 pluszowych maskotek otrzymała wyszkowska policja. Maskotki przekazane przez Miejsko-Gminną Bibliotekę w Wyszkowie będą dawane dzieciom, które są, niestety, ofiarami lub świadkami przemocy. - Mamy nadzieję, że kolorowa pluszowa maskotka złagodzi dzieciom, przynajmniej chwilowo, stres, a na ich twarzach pojawi się uśmiech - mówi rzecznik wyszkowskiej policji sierż. sztab. Marta Gierlicka.
zobacz więcej
Uhonorują polskich kryptologów (foto)

Uhonorują polskich kryptologów (foto)

Na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach odbyła się ceremonia przekazania urny z ziemią z okolic grobu Mariana Rejewskiego, jednego z trzech kryptologów, którzy złamali szyfr niemieckiej maszyny Enigma. Ziemia zostanie złożona 6 września w w jednym z sarkofagów Panteonu Narodowego, w krypcie kościoła  Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Krakowie, podczas uroczystości uhonorowania Mariana Rejewskiego, Jerzego Różyckiego i Henryka Zygalskiego – wybitnych polskich matematyków i kryptologów.
zobacz więcej
200 lat, pani Zofio! (foto)

200 lat, pani Zofio! (foto)

W otoczeniu najbliższych setne urodziny obchodziła pani Zofia Świderek z Leszczydołu-Działek. Z życzeniami i prezentami odwiedzili ją również burmistrz Grzegorz Nowosielski oraz dyr. Ośrodka Pomocy Społecznej Agnieszka Mróz.
zobacz więcej
Zitcom