Pięcioro rannych

Wydarzenia

Pięcioro rannych

21.05.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Pięć osób zostało rannych w wypadku, do którego doszło w niedzielę 20 maja na drodze z Wyszkowa do Łochowa.
Zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 62 w Pustych Łąkach policja otrzymała w godzinach popołudniowych. Jak wynika z pierwszych informacji ustalonych przez policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, jadący w kierunku Łochowa kierowca forda mondeo podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z jadącym przeciwnym pasem samochodem honda civic. Do szpitala przewieziono pięcioro rannych.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Poprzez śpiew kolęd i pastorałek (foto)

Poprzez śpiew kolęd i pastorałek (foto)

Witamy wszystkich kolędników z całego powiatu wyszkowskiego – rozpoczął  finał XVIII Przeglądu Kolęd i Pastorałek starosta Bogdan Pągowski, patron honorowy imprezy, która odbyła się 26 stycznia w WOK Hutnik. – Kolędy, pastorałki to polski zwyczaj świętowania Bożego Narodzenia. Myślę, że dzisiaj podkreślimy to jeszcze raz. Wystąpiło 22 wykonawców. Wśród zaprezentowanych utworów była tylko jedna tradycyjna kolęda. Szczególną popularnością zaś cieszyły się  utwory współczesne – „Babci zegar” (4 wykonania) i „Mario, czy już wiesz” (trzy).
zobacz więcej
Kierowco, uważaj na zakaz!

Kierowco, uważaj na zakaz!

Koniec z pouczeniami, posypią się mandaty – zapowiada straż miejska. Chodzi o nowy zakaz zatrzymywania się na ul. Wąskiej.
zobacz więcej
Skasowana latarnia i zderzenie z motocyklistą

Skasowana latarnia i zderzenie z motocyklistą

W niedzielę pijany kierowca skasował latarnię na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Okrzei. Tego samego dnia osobówka zderzyła się w motocyklistą. W sumie w weekend na naszych drogach doszło do jednego wypadku i sześciu kolizji. Policja zatrzymała dwóch pijanych kierowców.
zobacz więcej
Za niskie kontrakty, za długie kolejki

Za niskie kontrakty, za długie kolejki

Radni województwa jednogłośnie przyjęli stanowisko dotyczące zbyt małych środków w mazowieckim oddziale Narodowego Funduszu Zdrowia. Chodzi zarówno o niesprawiedliwy algorytm, który jest podstawą wyliczania środków na leczenie szpitalne, jak i za małe kwoty zwracane szpitalom za nadwykonania. Wyszkowski szpital, gdzie 95% pacjentów to tzw. nagłe przypadki, rozważa skierowanie sprawy do sądu. Efektem tej sytuacji są wydłużające się kolejki do specjalistów. W Wyszkowie na wizytę w niektórych poradniach trzeba czekać kilka miesięcy, najdłużej, bo ponad rok – w kardiologicznej.
zobacz więcej
fotobudka star - czarne tło
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star - czarne tło