Ósemka znów zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy

Wydarzenia

Ósemka znów zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy

11.12.2017
autor: Sylwia Bardyszewska, fot. KPP Wyszków
W poniedziałek 11 grudnia około południa doszło do kolejnego wypadku na drodze krajowej nr 8, tym razem w Knurowcu. Droga jest całkowicie zablokowana.
Zgłoszenie o wypadku policja odebrała o godz. 12.25. Ponieważ czynności na miejscu zdarzenia są wciąż wykonywane, udziela tylko szczątkowych informacji. Wiadomo, że zderzyły się samochody ciężarowy i osobowy. Do szpitala trafiły trzy osoby podróżujące osobówką. Jedna odniosła na tyle lekkie obrażenia, że po udzieleniu pomocy medycznej mogła opuścić szpital.
Oba pasy ruchu są wyłączone z ruchu. Policja kieruje auta na objazdy: osobowe przez Brańszczyk, ciężarowe – drogami krajowymi nr 50 i 62 Ostrów Maz. – Łochów – Wyszków.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Coraz bliżej święta

Coraz bliżej święta

Gmina rozpoczęła wieszanie na ulicach bożonarodzeniowych ozdób. Świątecznie zrobi się w mikołajki, 6 grudnia, gdy iluminacje rozbłysną. A nie zabraknie też nowych…
zobacz więcej
Sprzęt do diagnostyki laboratoryjnej – co obejmuje?

Sprzęt do diagnostyki laboratoryjnej – co obejmuje?

Diagnozowanie stanu zdrowia pacjentów – to jedno z zadań, jakie stoją przed pracownikami laboratoriów. Tej pracy jest bardzo daleko do teoretyzowania na naukowe tematy. Diagnostyka to pierwszy etap leczenia każdego schorzenia lub wykluczania nieprawidłowości w funkcjonowaniu organizmu. Medycyna ustaliła, że informacje o ogólnym stanie zdrowia można wysnuć na podstawie płynów ustrojowych człowieka, a przede wszystkim na podstawie analizowania składu krwi – jej poszczególnych elementów składowych.
zobacz więcej
W 75. rocznicę tragicznej śmierci

W 75. rocznicę tragicznej śmierci

9 stycznia 2017 r. minęła 75. rocznica tragicznej śmierci Jerzego Różyckiego, maturzysty z 1926 r. wyszkowskiego gimnazjum, jednego z trzech kryptologów, którzy na przełomie 1932 i 1933 r. złamali kody Enigmy, niemieckiej maszyny szyfrującej. Było to największe osiągnięcie wywiadowcze w dziejach II wojny światowej – m.in. przyspieszyło ostateczne zwycięstwo nad faszyzmem. Nic dziwnego, że staramy się upamiętnić postać Jerzego Różyckiego w naszym mieście. Na budynku liceum znajduje się poświęcona mu tablica pamiątkowa, rondo przed nowym wiaduktem otrzymało jego imię.     
zobacz więcej
Zderzenie trzech aut (foto)

Zderzenie trzech aut (foto)

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną poniedziałkowego zdarzenia na drodze krajowej z Wyszkowa do Łochowa. W Kamieńczyku zderzyły się trzy samochody.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom