Orkiestra zagra w plenerze

Wydarzenia

Orkiestra zagra w plenerze

29.11.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Wyszków zarejestrował swój sztab na jubileuszowy 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 15 stycznia. Pewne jest już, że impreza odbędzie się w plenerze, na placu Miejskim. Gwiazdą będzie zespół Power of Trinity.
Jak już informowaliśmy na łamach Nowego Wyszkowiaka, w organizację wyszkowskiego finału włączył się urząd miejski. Szefem sztabu został naczelnik wydziału promocji Leszek Marszał. – Otrzymaliśmy zgodę na 100 wolontariuszy, ale będziemy wnioskowali o więcej – zapowiada.
Coraz wyraźniej rysuje się program trzydniowego grania. W piątek 13 stycznia w Starym Browarze zagrają zespoły rockowe. W sobotę w ILO odbędzie się turniej sportowy, harcerze zapraszają na grę terenową, a przedszkolaki – na występy do „Hutnika”. Z kolei stowarzyszenie „Bądźmy w kontakcie” wyszło z propozycją organizacji „biegu cukrzycowego”, który być może odbędzie się w parku. 
W niedzielę organizatorzy zaproszą na plac Miejski. Liczą na dobrą pogodę, ale nie ma się co oszukiwać: będzie zimno. Rozgrzewki dla wolontariuszy poprowadzą Joanna Zglec (Power Fit) i Rhinos Wyszków. Pokazy przygotowują też Gimnazjon Apin Wyszków i klasy mundurowe. Na scenie wystąpią: Sylaba, Wyszkowski Teatr Tańca, Młodzieżowa Orkiestra Dęta, Nadbużanie, wyszkowian Dejw. Wieczorem, przed światełkiem do nieba, posłuchamy Power of Trinity, zespołu łączącego rocka, dub, reggae i elektronikę. Podczas finału WOŚP nie może zabraknąć licytacji, która odbędzie się po sąsiedzku, w bibliotece miejskiej.
Sztab WOŚP nieustannie zaprasza wyszkowian do angażowania się w organizację jubileuszowego finału. Dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan