Orkiestra zagra w plenerze

Wydarzenia

Orkiestra zagra w plenerze

29.11.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Wyszków zarejestrował swój sztab na jubileuszowy 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 15 stycznia. Pewne jest już, że impreza odbędzie się w plenerze, na placu Miejskim. Gwiazdą będzie zespół Power of Trinity.
Jak już informowaliśmy na łamach Nowego Wyszkowiaka, w organizację wyszkowskiego finału włączył się urząd miejski. Szefem sztabu został naczelnik wydziału promocji Leszek Marszał. – Otrzymaliśmy zgodę na 100 wolontariuszy, ale będziemy wnioskowali o więcej – zapowiada.
Coraz wyraźniej rysuje się program trzydniowego grania. W piątek 13 stycznia w Starym Browarze zagrają zespoły rockowe. W sobotę w ILO odbędzie się turniej sportowy, harcerze zapraszają na grę terenową, a przedszkolaki – na występy do „Hutnika”. Z kolei stowarzyszenie „Bądźmy w kontakcie” wyszło z propozycją organizacji „biegu cukrzycowego”, który być może odbędzie się w parku. 
W niedzielę organizatorzy zaproszą na plac Miejski. Liczą na dobrą pogodę, ale nie ma się co oszukiwać: będzie zimno. Rozgrzewki dla wolontariuszy poprowadzą Joanna Zglec (Power Fit) i Rhinos Wyszków. Pokazy przygotowują też Gimnazjon Apin Wyszków i klasy mundurowe. Na scenie wystąpią: Sylaba, Wyszkowski Teatr Tańca, Młodzieżowa Orkiestra Dęta, Nadbużanie, wyszkowian Dejw. Wieczorem, przed światełkiem do nieba, posłuchamy Power of Trinity, zespołu łączącego rocka, dub, reggae i elektronikę. Podczas finału WOŚP nie może zabraknąć licytacji, która odbędzie się po sąsiedzku, w bibliotece miejskiej.
Sztab WOŚP nieustannie zaprasza wyszkowian do angażowania się w organizację jubileuszowego finału. Dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku