Ogólnopolska Parada Seniorów „Dojrzali Wspaniali”

Wydarzenia

Ogólnopolska Parada Seniorów „Dojrzali Wspaniali”

04.08.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. parada.zaczyn.org
Fundacja „Zaczyn”, z którą współpracuje Rada Seniorów Gminy Wyszków, zaprasza do Warszawy 18 sierpnia na V edycję Ogólnopolskiej Parady Seniorów „Dojrzali Wspaniali”, czyli wielkie święto całej społeczności seniorów i ich rodzin. Gmina proponuje seniorom bezpłatny transport.
Parada rozpocznie się o godz. 12 przy rondzie Charles’a de Gaulle’a (początek ul. Nowy Świat), następnie przejdzie na teren Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28), gdzie odbędzie się Piknik Pokoleń.
W trakcie pikniku każdy uczestnik będzie miał możliwość skorzystania z bezpłatnych badań, różnych aktywności, poczęstunku, drobnych prezentów. Odbędzie się dancing z DJ Wiką i koncert zespołu „Skaldowie”. W panelach dyskusyjnych wezmą udział m.in. aktorki: Bożena Dykiel, Zofia Czerwińska, Anna Korcz; piosenkarz/prezenter Robert Janowski; dziennikarze: Beata Tadla, Tadeusz Sznuk, Jarosław Gugała; dziennikarz/publicysta Daniel Passent; Katarzyna Bosacka, Agnieszka Cegielska, Dorota Sumińska. Szczegóły na stronie www.parada.zaczyn.org. 
Gmina Wyszków, wspólnie z Radą Seniorów, zachęca seniorów do skorzystania z bezpłatnego transportu na to wspaniałe, radosne święto, na którym będzie można spotkać seniorów z całej Polski.
Zapisy na wyjazd przyjmowane będą do 10 sierpnia w Urzędzie Miejskim w Wyszkowie, pokój 116 lub telefonicznie tel. 605-071-901 u pełnomocnika burmistrza ds. senioralnych Lidii Stępkowskiej.
Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

Najczęściej komentowane