Oceń urząd miejski

Wydarzenia

Oceń urząd miejski

11.10.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Mieszkańcy załatwiający swoje sprawy w wyszkowskim urzędzie miejskim mogą ocenić sposób i terminowość ich załatwienia oraz poziom obsługi przez urzędnika. Urząd zachęca do wypełnienia ankiety.
Można w niej ocenić terminowość i sprawność załatwiania spraw, poziom obsługi i kompetencji gminnych urzędników, wypowiedzieć się, czy pomocne w załatwianiu spraw są strona internetowa www.wyszkow.pl i Biuletyn Informacji Publicznej oraz wpisać swoje uwagi dotyczące funkcjonowania urzędu miejskiego.
Ankietę można znaleźć w punkcie obsługi interesanta, tuż przy wejściu na piętro urzędu miejskiego. Po wypełnieniu można ją zostawić u osoby obsługującej punkt lub wrzucić do specjalnej urny.
Ankieta jest również do pobrania na www.wyszkow.pl.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Wyszków a Powstanie Warszawskie

Wyszków a Powstanie Warszawskie

TVP3 Warszawa przygotowuje materiał o mniej lub w ogóle nieznanych historiach związanych z Powstaniem Warszawskim, o ludziach zakorzenionych w okolicach stolicy. O związkach powstańców z ziemią wyszkowską we wtorek 1 sierpnia mówiła nasza redakcyjna koleżanka, regionalistka Elżbieta Szczuka. Materiał nagrywano przed pomnikiem Gloria Victis, gdzie – przypominamy – dziś o godz. 16 rozpoczną się lokalne obchody 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
zobacz więcej
Dylemat lidera

Dylemat lidera

W poniedziałek 2 października do Wyszkowa przyjedzie profesor Andrzej Blikle. W WOK „Hutnik” wygłosi wykład na temat trendów i kierunku zmian w obszarze zarządzania „Dylemat lidera – przemoc czy partnerstwo”.
zobacz więcej
Pamięci bohaterskiego pilota rodem z Wyszkowa (foto)

Pamięci bohaterskiego pilota rodem z Wyszkowa (foto)

We wtorek 24 kwietnia w podcieniach budynku Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Wyszkowie została odsłonięta, ufundowana przez Zarząd Główny Związku Powstańców Warszawskich i Gminę Wyszków, tablica ku czci mjr. pil. Jana Miduchowskiego oraz załóg 1586. Eskadry Specjalnego Przeznaczenia im. Obrońców Warszawy, udzielających pomocy w czasie powstania warszawskiego 1944 r. 
zobacz więcej
Targi budowlane w marcu (foto)

Targi budowlane w marcu (foto)

W połowie marca 2018r. gmina Wyszków zamierza po raz drugi zorganizować Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz „Wyszków - tu się dobrze mieszka”. Pierwsze spotkanie organizacyjne z przedsiębiorcami odbyło się 15 listopada.
zobacz więcej
Bricomarche
Bricomarche
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan
manhattan