Nowy Wyszkowiak nr 25 już w sprzedaży

Wydarzenia

Nowy Wyszkowiak nr 25 już w sprzedaży

21.06.2016
autor: red.
Od wtorku 21 czerwca można już czytać numer 25 Nowego Wyszkowiaka.

W numerze m.in. :
• o wichurze, która mocno dała się nam we znaki
• o nowym pomniku na placu Wyzwolenia
• o gali disco-polo

a także materiały, których nie znajdziecie na naszych stronach www.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Tanecznym krokiem w dorosłość (foto)

Tanecznym krokiem w dorosłość (foto)

Społeczność szkolna Zespołu Szkół nr 3 im. Jana Kochanowskiego bawiła się na studniówce 21 stycznia, zabawa odbyła się w hali sportowej WOSiR. Na parkiecie spotkali się maturzyści z sześciu klas maturalnych, pedagodzy, goście, rodzice. – Studniówka to magiczny czas, kiedy młodzieży wypada pozostawić młodzieńczą beztroskę. Tę dorosłość przypieczętujecie jeszcze bardziej, kiedy pięknie zdacie maturę – do uczniów mówiła dyrektor Elżbieta Michalik.
zobacz więcej
„Czwórka” wraca! (foto)

„Czwórka” wraca! (foto)

Pierwszą uchwałę wprowadzającą w gminie Wyszków reformę oświaty radni miejscy podjęli 1 lutego. Jednogłośnie przyjęli projekt określający nową sieć szkół – ośmioletnich podstawówek.
Uwaga, rodzice uczniów klas III i VI Szkół Podstawowych nr 1 i 2. Najprawdopodobniej 10 lutego w „Hutniku” odbędzie się spotkanie, po którym ma być wam łatwiej podjąć decyzję, czy przenieść dzieci do powstającej właśnie Szkoły Podstawowej nr 4.
zobacz więcej
W marcu początek rekrutacji do szkół i przedszkoli

W marcu początek rekrutacji do szkół i przedszkoli

16 marca rozpocznie się rekrutacja do klas I szkół podstawowych. Również od tego dnia wnioski o zmianę szkoły będą mogli składać rodzice obecnych uczniów klas III i VI SP1 i SP2, zdecydowani na przeniesienie dziecka do reaktywowanej „czwórki”.
Natomiast 31 marca rozpocznie się rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych. Podobnie jak w latach ubiegłych, będzie prowadzona elektronicznie.
zobacz więcej
Poprawiać oświatę, ale nie „z buta”

Poprawiać oświatę, ale nie „z buta”

- Miałem mówić o blaskach i cieniach, ale ja blasków raczej tu nie widzę – 1 grudnia podczas spotkania poświęconego edukacji przyznał Dominik Linowski. - Ekspert z zakresu badań nad oświatą, wykładowca akademicki, szkoleniowiec – tak przedstawił go Karol Pękul. Pan Dominik jest też sekretarzem Nowoczesnej ds. edukacji. 
zobacz więcej
ITAMED
ITAMED
ITAMED
fotobudka star