Wydarzenia

1 / 5

Nowy rok z nowym zarządem

08.10.2016
autor: Ewa Elward
Wyszkowski Uniwersytet Trzeciego Wieku 5 października rozpoczął kolejny rok akademicki. Stowarzyszenie ma nowy zarząd, ponieważ członkowie poprzedniego złożyli rezygnację. Nową prezes została Barbara Rytelewska, wiceprezes – Danuta Lisiecka, skarbnik – Wiesława Wasik. W zarządzie zasiadają ponadto Hanna Marchewka i Anna Stankiewicz.
Dotychczasowa prezes Barbara Koźliczak zrezygnowała z pełnienia tej funkcji z powodów zdrowotnych. Powiadomieni pozostali członkowie zarządu poszli w jej ślady i również zrzekli się członkostwa w zarządzie. Ponieważ WUTW jest stowarzyszeniem, nie może funkcjonować bez tego organu. Po rezygnacji starego zarządu nie było wiadomo, czy powstanie nowy, ponieważ nie było chętnych do zasiadania w tym gremium. 
Podczas pierwszego po wakacjach spotkaniach rozważano za i przeciw rozwiązania stowarzyszenia i przejścia do Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik” jako jedna z form działalności. Przeważyli zwolennicy status quo i znaleźli się chętni do stworzenia nowego zarządu. Poprzedni zarząd tworzyli: Barbara Koźliczak, Jadwiga Mróz, Danuta Groszyk, Władysław Jasiński i Maria Ugniewska.
Więcej na ten temat w kolejnym wydaniu Nowego Wyszkowiaka, w sklepach i kioskach od 11 października.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom
Zitcom