Nowy przewodniczący rady nadzorczej WTBS

Wydarzenia

Nowy przewodniczący rady nadzorczej WTBS

09.07.2020
autor: Urząd Miejski w Wyszkowie
Robert Owczarek jest nowym przewodniczącym Rady Nadzorczej Wyszkowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.
 
Robert Owczarek jest wyszkowianinem, absolwentem Szkoły Podstawowej nr 4 oraz Technikum Budowlanego. Tytuł magistra ekonomii uzyskał na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu w Białymstoku. Jest również absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, na którym ukończył studia podyplomowe na kierunku Marketingowe Zarządzanie Firmą. Ukończył też studia Master of Business Administration (MBA) Executive na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej, a także prestiżowy program The Advanced Certificate in Marketing (CIM), prowadzony przez The Chartered Institute of Marketing in London. Uczestnik wielu specjalistycznych szkoleń z obszaru zarządzania, marketingu oraz finansów. 
Doświadczony menedżer z 23-letnim stażem w instytucjach finansowych. Związany z sektorem bankowym. Zajmował eksperckie, kierownicze i dyrektorskie stanowiska w Banku Współpracy Europejskiej oraz PKO Banku Polskim. Obecnie zatrudniony w Centrali PKO Banku Polskiego na stanowisku menedżera w Pionie Marketingu i Komunikacji. Kieruje regionalną działalnością marketingową banku na obszarze biznesowego działania 10 regionów detalicznych i 7 makroregionów korporacyjnych. Jest członkiem Komitetu Sponsoringowego Banku.
Posiada doświadczenie w pracy w Radzie Nadzorczej spółek prawa handlowego. 
Poza pracą zawodową - czynnie uprawia sport (piłka nożna, rower szosowy, narciarstwo zjazdowe). Lubi długie piesze wędrówki i jazdę motocyklem. Interesuję się szeroko pojętą ekonomią, funkcjonowaniem tzw. „rynków finansowych” i ich wpływem na otaczającą nas rzeczywistość gospodarczą. Chętnie sięga po książki za zakresu zarządzania, psychologii w biznesie oraz interesujące biografie.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom

Najczęściej komentowane

Zitcom