Nowa siedziba ZUS

Wydarzenia

Nowa siedziba ZUS

07.08.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Pod koniec roku Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Wyszkowie zamierza otworzyć nową siedzibę sali obsługi klientów przy ul. Chopina.
Wyszkowski inspektorat ZUS od lat narzeka na problemy lokalowe. Znajdująca się w holu sala obsługi klientów pozwala na funkcjonowanie jedynie sześciu stanowisk. To zbyt mało jak na potrzeby lokalnej społeczności. - Obecnie czekamy na rozstrzygnięcie przetargu na prace adaptacyjno - budowlane, które zapewnią mieszkańcom Wyszkowa i okolic godziwe warunki obsługi. Nasz cel, czyli stworzenie nowej sali obsługi klientów w budynku przy ul. Chopina 9, zrealizujemy prawdopodobnie wraz z zakończeniem roku - informuje dyrektor oddziału ZUS w Płocku Andrzej Ścibło. - Nowy lokal umożliwi stworzenie dziewięciu nowoczesnych stanowisk obsługi klientów, które skrócą czas oczekiwania na obsługę. Wyszków zasługuje na poprawę warunków obsługi i dopełnimy wszelkich starań, aby je zapewnić.
Więcej na ten temat w kolejnym wydaniu Nowego Wyszkowiaka, w sklepach i kioskach od 9 sierpnia.
 
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Czy uczniowie będą przenoszeni?

Czy uczniowie będą przenoszeni?

Reaktywacja Szkoły Podstawowej nr 4, od razu z klasami od I do VII – taką propozycję nauczyciele Gimnazjum nr 2 przedstawili burmistrzowi na spotkaniu w poniedziałek 10 października. Z tym rozwiązaniem wiązałoby się przeniesienie części obecnych uczniów „jedynki” i „dwójki”. - Zaprezentowaliście państwo konkretny model, również i przez nas rozważany – skomentował Grzegorz Nowosielski. Żadne deklaracje jednak nie padły. 
zobacz więcej
Seniorzy powitali jesień (foto)

Seniorzy powitali jesień (foto)

W doskonałych humorach jesień przywitali seniorzy z gminy Wyszków. Ostatnie chwile lata, w czwartek 22 września, spędzili na „ziemniaczanym” pikniku, na terenie świetlicy w Leszczydole-Pustkach.
zobacz więcej
Energetyczne tornistry rozdane (foto)

Energetyczne tornistry rozdane (foto)

50 uczniów z Gminy Wyszków tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego otrzymało tornistry z wyposażeniem ufundowane przez warszawski oddział PGE Dystrybucja. Miła uroczystość odbyła się w poniedziałek 28 sierpnia w WOK „Hutnik”.
zobacz więcej
Dajmy znać policji, że coś złego się dzieje (foto)

Dajmy znać policji, że coś złego się dzieje (foto)

Problemy komunikacyjne w mieście, a konkretnie na skrzyżowaniach i z miejscami parkingowymi, były głównym tematem debaty na temat bezpieczeństwa, na którą wyszkowska policja zaprosiła mieszkańców w czwartek 24 listopada. Policja zachęca do zgłaszania wykroczeń poprzez internetową Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. - Dajmy znać policji, że coś złego się dzieje. Patrole na pewno się tam pojawią – zapewnił komendant wyszkowskiej jednostki inps. Michał Toporkiewicz.
zobacz więcej
Mrówka listopad 2017
Mrówka listopad 2017
lesne wrota