Nowa siedziba ZUS

Wydarzenia

Nowa siedziba ZUS

07.08.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Pod koniec roku Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Wyszkowie zamierza otworzyć nową siedzibę sali obsługi klientów przy ul. Chopina.
Wyszkowski inspektorat ZUS od lat narzeka na problemy lokalowe. Znajdująca się w holu sala obsługi klientów pozwala na funkcjonowanie jedynie sześciu stanowisk. To zbyt mało jak na potrzeby lokalnej społeczności. - Obecnie czekamy na rozstrzygnięcie przetargu na prace adaptacyjno - budowlane, które zapewnią mieszkańcom Wyszkowa i okolic godziwe warunki obsługi. Nasz cel, czyli stworzenie nowej sali obsługi klientów w budynku przy ul. Chopina 9, zrealizujemy prawdopodobnie wraz z zakończeniem roku - informuje dyrektor oddziału ZUS w Płocku Andrzej Ścibło. - Nowy lokal umożliwi stworzenie dziewięciu nowoczesnych stanowisk obsługi klientów, które skrócą czas oczekiwania na obsługę. Wyszków zasługuje na poprawę warunków obsługi i dopełnimy wszelkich starań, aby je zapewnić.
Więcej na ten temat w kolejnym wydaniu Nowego Wyszkowiaka, w sklepach i kioskach od 9 sierpnia.
 
ZDZ
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Które tereny ożywić w Wyszkowie? (foto)

Które tereny ożywić w Wyszkowie? (foto)

Rynki, skwery, renowacje i adaptacje istniejącej zabudowy na cele społeczne, edukacyjne, rekreacyjne oraz gospodarcze, a także drogi lokalne – to przedsięwzięcia dofinansowywane przez Unię Europejską na terenach podlegających rewitalizacji. Gmina Wyszków jest w trakcie tworzenia programu rewitalizacji, według autorów takim obszarem może być m.in. teren między rzeką, ul. 3 Maja, Serocką, linią kolejową, ul. 11 Listopada, Kościuszki, Białostocką i Łączną oraz dworzec PKP/PKS i część dzielnicy przemysłowej. Lada dzień mieszkańcy będą mogli wypowiedzieć się na temat samego obszaru rewitalizacji oraz zaproponować zadania, które mogą być tam realizowane.
zobacz więcej
Nauczyciele szykują się do strajku

Nauczyciele szykują się do strajku

Związek Nauczycielstwa Polskiego przygotowuje się do strajku. Trwa etap rokowań, podczas którego dyrektorzy większości szkół i przedszkoli na terenie powiatu wyszkowskiego podpisali protokoły rozbieżności.
zobacz więcej
Żebyś nie zwracał z odsetkami

Żebyś nie zwracał z odsetkami

Przykra niespodzianka czeka na pobierających świadczenia rodzinne i świadczenie wychowawcze z pomocy społecznej, którzy nie poinformują o zmianie swojej sytuacji materialnej. Nienależnie pobrane pieniądze trzeba zwracać z odsetkami! – Wszelkie zmiany i tak zawsze wyjdą na jaw – ostrzegają pracownicy wyszkowskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
zobacz więcej
Jubileuszowa inscenizacja (foto)

Jubileuszowa inscenizacja (foto)

Już dwudziesty rocznik uczniów wyszkowskiego I Liceum Ogólnokształcącego  uczestniczył w plenerowej  inscenizacji wiersza „Bema pamięci żałobny rapsod”, napisanego w 1851 r. przez Cypriana Kamila Norwida, patrona szkoły.
zobacz więcej
Mrówka wrzesień 2017
pokusa-legitymacja
Mrówka wrzesień 2017