Nowa siedziba ZUS

Wydarzenia

Nowa siedziba ZUS

07.08.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Pod koniec roku Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Wyszkowie zamierza otworzyć nową siedzibę sali obsługi klientów przy ul. Chopina.
Wyszkowski inspektorat ZUS od lat narzeka na problemy lokalowe. Znajdująca się w holu sala obsługi klientów pozwala na funkcjonowanie jedynie sześciu stanowisk. To zbyt mało jak na potrzeby lokalnej społeczności. - Obecnie czekamy na rozstrzygnięcie przetargu na prace adaptacyjno - budowlane, które zapewnią mieszkańcom Wyszkowa i okolic godziwe warunki obsługi. Nasz cel, czyli stworzenie nowej sali obsługi klientów w budynku przy ul. Chopina 9, zrealizujemy prawdopodobnie wraz z zakończeniem roku - informuje dyrektor oddziału ZUS w Płocku Andrzej Ścibło. - Nowy lokal umożliwi stworzenie dziewięciu nowoczesnych stanowisk obsługi klientów, które skrócą czas oczekiwania na obsługę. Wyszków zasługuje na poprawę warunków obsługi i dopełnimy wszelkich starań, aby je zapewnić.
Więcej na ten temat w kolejnym wydaniu Nowego Wyszkowiaka, w sklepach i kioskach od 9 sierpnia.
 
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Ekshumowano szczątki spod kapliczki w Trzciance

Ekshumowano szczątki spod kapliczki w Trzciance

Archeolodzy z Pracowni Archeologiczno-Konserwatorskiej SZPILA z Pułtuska, pod kierownictwem Jakuba Affelskiego ekshumowali spod kapliczki w Trzciance, przy drodze S8, szczątki ppor. Tadeusza Wagnera i szer. Józefa Jerzyńskiego, żołnierzy 201 Ochotniczego Pułku Piechoty, poległych w pierwszych dniach sierpnia 1920 r. Szczątki będą pochowane na cmentarzu w Brańszczyku, w mogile żołnierzy z 1920 r. Kapliczka będzie przesunięta o ok. 40 m, poza obręb drogi.
zobacz więcej
Matury nie tak źle

Matury nie tak źle

W powiecie wyszkowskim na 704 maturzystów egzamin zdało 584 (82,9%), w tym absolwentów liceum 87,5%, technikum – 76,1% (na podstawie danych ze szkół). Zarówno w kraju, jak i powiecie wyszkowskim matura lepiej wypadła w liceum. Należy zauważyć, że wyszkowskie technika uzyskały wyższe średnie niż w kraju i województwie.
zobacz więcej
Nowy dyrektor ZDZ

Nowy dyrektor ZDZ

Od 4 maja nowym dyrektorem ZDZ Centrum Kształcenia w Wyszkowie jest Dariusz Glinka. W pierwszej kolejności zajmie się m.in. tworzeniem żłobka i nowych grup w przedszkolu.
zobacz więcej
Mamy być z czego dumni (foto)

Mamy być z czego dumni (foto)

Mieszkańcy ul. Prostej, Serockiej, Kościuszki, Sowińskiego i Łącznej wygrali konkurs „Moje piękne miasto”, od 7 lat organizowany przez Wyszkowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. - Jestem dumny, że wokół budynków, w których mieszkacie, jest ładnie, estetycznie. Nie mamy się czego wstydzić, a wręcz przeciwnie, mamy być z czego dumni – podczas podsumowania konkursu, 9 września w urzędzie miejskim, podkreślił dyrektor Marek Siekierski.
zobacz więcej
mrówka maj 2017

Najczęściej komentowane

mrówka maj 2017
Akademia Humanistyczna

Sonda

Czy jesteś za ograniczeniem kadencyjności wójtów i burmistrza?
56.16% (269 głosów)
43.84% (210 głosów)
fotobudka star