Nowa naczelnik wydziału promocji

Wydarzenia

Nowa naczelnik wydziału promocji

01.12.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. urząd miejski
Edyta Wittich od 1 grudnia jest nową naczelnik wydziału promocji, kultury i sportu Urzędu Miejskiego w Wyszkowie. Zastąpiła na tym stanowisku Leszka Marszała, który został wicestarostą.
W wydziale promocji Edyta Wittich pracuje od 4 lat. Odpowiadała między innymi za sprawy związane z komunikacją, promocją, organizacją wydarzeń, kontakty z mediami, promocję gospodarczą i współpracę z przedsiębiorcami, współpracę z zewnętrznymi partnerami Gminy Wyszków.
Pani naczelnik jest wyszkowianką (ur. 1987), „aktywną w sferze organizacji pozarządowych, zaangażowaną w szereg przedsięwzięć społecznych i charytatywnych” – czytamy w komunikacie urzędu miejskiego. Wydział Nauk Politycznych Akademii Humanistycznej im. A Gieysztora w Pułtusku ukończyła z honorowym dyplomem rektora, była stypendystką programu Erasmus Mundur. Na koncie ma staż i współpracę z tygodnikiem „Newsweek” oraz planowanie i prowadzenie projektów i kampanii promocyjnych. Ma za sobą szereg szkoleń m.in. z zakresu współpracy z organizacjami pozarządowymi, promocji regionalnej, komunikacji lokalnej.
Po przejściu Leszka Marszała do starostwa, burmistrz zdecydował nie ogłaszać konkursu na zwolnione stanowisko, a obsadzić je w drodze awansu wewnętrznego. „Pracowita, solidna, dobrze zorganizowana, wykorzysta swoje dotychczasowe doświadczenie w kierowaniu wydziałem promocji wyszkowskiego magistratu” – czytamy w komunikacie urzędu.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Pracuj za pomocą internetu

Pracuj za pomocą internetu

Spełnianie się zawodowo, to nie tylko praca w firmie pod okiem pracodawcy. Wiele osób rezygnuje z takiej formy rozwoju zawodowego i stawia na własną działalność gospodarczą. Do wyboru mamy dwie możliwości, a mianowicie wybrać biznes stacjonarny, czyli ulokowany w mieście lub otworzyć witrynę w sieci, która będzie tzw. sklepem internetowym.
zobacz więcej
Święto strażaków

Święto strażaków

Powiatowe obchody Dnia Strażaka odbędą się w Wyszkowie w niedzielę 12 maja.
zobacz więcej
Zebrania w Przyszłości

Zebrania w Przyszłości

We wtorek 27 czerwca rozpocznie się seria walnych zebrań członków Spółdzielni Mieszkaniowej „Przyszłość”. Zgromadzenie zostało podzielone na trzy części: osiedla Norwida i Centrum, osiedle Polonez, osiedla Sowińskiego, Kościuszki i członkowie oczekujący.
zobacz więcej
ŻYCIE W PEŁNI: Co mi w duszy gra? Czyli jak żyć w zgodzie ze sobą

ŻYCIE W PEŁNI: Co mi w duszy gra? Czyli jak żyć w zgodzie ze sobą

Wszyscy odgrywamy w życiu różne role. Często jednak staramy się sprostać oczekiwaniom innych, mimo że nie są one zgodne z naszymi wartościami i przekonaniami. Zdarza się również, że sami od siebie wymagamy tego, na co w rzeczywistości nie mamy ochoty. Wówczas żyjemy nie po swojemu, a robimy jedynie to, co „musimy”, bo tak „trzeba”. Warto się wtedy zatrzymać i zadać sobie kilka pytań: kim naprawdę jestem lub chcę być? W jakich sytuacjach czuję się dobrze? Co daje mi radość? Co mnie powstrzymuje? Gdy poznamy samych siebie, łatwiej będzie nam kreować swoją drogę w taki sposób, który dodaje nam energii, a nie ją odbiera.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku