Nie udzielili pierwszeństwa (foto)

Wydarzenia

Nie udzielili pierwszeństwa (foto)

15.05.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Nieudzielenie pierwszeństwa było przyczyną dwóch wypadków, do których doszło w Wyszkowie i okolicy. Ranne zostały dwie osoby.
Wypadek na ul. Białostockiej to kolejne w ostatnich dniach zdarzenie z udziałem motocyklisty i kolejne na skrzyżowaniu z ul. Kwiatową. 11 maja ok. godz. 15 kierujący BMW 30-latek, włączając się do ruchu, nie udzielił pierwszeństwa jadącemu ul. Białostocką motocykliście. Do szpitala z obrażeniami ciała przewieziony został 17-latek kierujący motocyklem honda. Chłopak nie posiada prawa jazdy.
Niebezpiecznie zrobiło się również w Skuszewie. Poniedziałkowe zderzenie osobówek to kolejny wypadek na trasie K-62. Kilka minut przed godz. 6.00 jadąca BMW od strony Kamieńczyka, skręcając w zjazd na trasę S8, nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy seata. Mężczyzna trafił do szpitala.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Wystarczy tytuł finalistki

Wystarczy tytuł finalistki

Weronika Maksajdowska, uczennica klasy trzeciej o profilu filologiczno-prawnym w I LO im. C.K. Norwida, została finalistką XLVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Jako jedna z dwóch osób z Mazowsza  zakwalifikowała się do finału ustnego. Jest bardzo zadowolona ze swojego wyniku. Tytuł finalisty daje maksymalną ocenę – 100% – z matury z języka polskiego i zwalnia z jej pisania. Powinien też ułatwić dostanie się na studia. Weronika jeszcze nie wie, jaki kierunek wybierze. Waha się między sinologią a PR i marketingiem medialnym.
zobacz więcej
Pijany kierowca lawety (video)

Pijany kierowca lawety (video)

Prawie 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca lawety, którego policja zatrzymała na krajowej „ósemce” w okolicach Wyszkowa. Litwin został zatrzymany po anonimowym zgłoszeniu innego kierowcy, któremu sposób kierowania scanią wydał się podjrzany.
zobacz więcej
Miał być stadion, będą bloki

Miał być stadion, będą bloki

Gmina wystawiła na sprzedaż działki za os. Polonez, na których planowała zbudować stadion. Rzeczoznawca wycenił je w sumie na 3.778.500 zł, ale samorząd planuje uzyskać ze sprzedaży zdecydowanie większą kwotę.
zobacz więcej
Polskie zabójczynie: o morderstwie nauczycielki z Białegobłota

Polskie zabójczynie: o morderstwie nauczycielki z Białegobłota

W poniedziałek 16 października na kanale Crime+Investigation Polsat, w programie „Polskie zabójczynie” opowiedziana zostanie tragiczna historia miłości i zazdrości, która doprowadziła do brutalnego zabójstwa nauczycielki z Białegobłota - w listopadzie 2008 r. 
zobacz więcej
Bricomarche
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche
manhattan