Nie tylko targi, ale tylko dla kobiet

Wydarzenia

Nie tylko targi, ale tylko dla kobiet

04.03.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
W najbliższą niedzielę, 12 marca, na hali WOSiR odbędą się Targi dla Kobiet „Extra Wyszkowianka”. Towarzyszyły im będą ciekawe wydarzenia, m.in. maraton fitness i dyskusja „Kobieta w małym mieście – blaski i cienie”.
Wystawcy będą prezentowali się w godzinach 10 – 18. Gmina zaprosiła firmy z branż oferujących produkty i usługi dla kobiet.
Dyskusja rozpocznie się o godz. 14. „Targi dla kobiet to dobry moment, żeby pogadać z kobietami o kobietach. Czy zadajecie sobie czasem pytanie: jak mi się tutaj żyje? Z czego jestem zadowolona, a czego mi brakuje? Jakiego wsparcia potrzebuję, aby rozwijać siebie i środowisko, w którym funkcjonuję? Jaki mam wpływ na kształtowanie mojego otoczenia we wszystkich ważnych obszarach życia: gospodarczym, ekonomicznym, kulturowym i społecznym? Mam nadzieję, że wymiana doświadczeń i poglądów oraz poznanie innych perspektyw stworzy nam nowe możliwości i pozwoli optymistyczniej spojrzeć na nasze codzienne życie” – zaprasza Ewa Trzcińska.
O godz. 11 rozpocznie się pięciogodzinny maraton fitness. Oprócz wyszkowianki Joanny Zglec zapraszają: Maciej Sarnat, Anna Dąbrowska, Stefan Jakóbczyk, Łukasz Grabowski i Kasia Gnich.
Z kolei przed halą będzie stacjonował mammobus. Warto skorzystać z okazji i wykonać bezpłatne badania profilaktyczne.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom