Nie było wody i informacji

Wydarzenia

Nie było wody i informacji

20.03.2020
autor: Sylwia Bardyszewska
Wszyscy walczą z koronawirusem, a na osiedlu Matejki wyłączyli wodę!!! Nie było nigdzie informacji, że woda zostanie wyłączona. Wodociągi przepraszają, zastępca burmistrza przeprasza, a sanepid mówi że to nie ich problem - pisze do nas zbulwersowana czytelniczka.
 
Firma wykonująca przebudowę Matejki, wymienia również wodociąg, co wiąże się z wyłączeniami wody. Taka sytuacja miała miejsce w piątek 20 marca. Wody miało nie być w godz. 9 - 13 (popłynęła o godz. 11.30). Problem polega na tym, że wykonawca nie dotarł z informacją do sporej grupy mieszkańców. - Mieliśmy zapewniania, że mieszkańcy zostali poinformowani, ale okazało się, że nie - przyznaje prezes Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Daniel Bogdan. - Biję się w pierś.
Niewykluczone, że to nie ostatnie wyłączenie wody na ul. Matejki. - Jeśli będą kolejne wyłączenia, postaramy się lepiej mieszkańców poinformować - dodaje prezes.
Tak jak w przypadku innych wyłączeń wody czy awarii, PWiK dostarcza wodę w woreczkach. Daniel Bogdan zapewnia, że woda jest czysta, a wirus nie przenosi się przez sieć wodociągową. - Nie ma obaw - podkreśla.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom

Najczęściej komentowane