Napełnieni Duchem Świętym (foto)

Wydarzenia

Napełnieni Duchem Świętym (foto)

14.04.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
W piątek 13 kwietnia po południu w hali WOSiR rozpoczęły się trzydniowe rekolekcje ewangelizacyjne „Napełnieni Duchem Świętym”, podczas których katechezy wygłaszają znani charyzmatycy, ojcowie Antonello Cadeddu i Enrique Porcu.
Organizacji rekolekcji podjęło się Katolickie Stowarzyszenie i Szkoła Nowej Ewangelizacji „Theoforos” oraz sanktuarium św. Rodziny. - Bardzo się cieszę, że udało się je zorganizować, mają nas wspomóc na drodze do zbawienia. Cieszymy się, że chcecie pogłębiać swoją wiarę, zbliżać się do Boga. Niech to będzie doświadczenie Pana Boga w naszym mieście i parafii – do licznie zgromadzonych uczestników rekolekcji zwrócił się proboszcz parafii św. Rodziny Kazimierz Wądołowski:
„W przyjaznym mieście Wyszkowie, w imieniu mieszkańców” gości przywitał burmistrz Grzegorz Nowosielski. - Jestem przekonany, że wszyscy wyjdziemy z tego spotkania bogatsi duchowo – dodał.
W programie rekolekcji, które odbywają się w dniach 13 – 15 kwietnia, jest kilka konferencji ojców Enrigue i Antonello, modlitwy o uzdrowienie, adoracja Najświętszego Sakramentu, różaniec i oczywiście Msze św. Msza św., na którą uczestnicy rekolekcji zapraszają mieszkańców Wyszkowa, zostanie odprawiona w niedzielę 15 kwietnia o godz. 14.
O. Antonello Cadeddu i o. Enrique Porcu pochodzą z Sardynii, mają 35 lat kapłaństwa, żyją z ubogimi w slumsach w São Paulo w Brazylii. W 2000 r. założyli stowarzyszenie „Przymierze Miłosierdzia”, które obecnie istnieje w 52 miastach Brazylii, a także w Portugalii, we Włoszech, Francji, Belgii i w Polsce. Charyzmatem wspólnoty jest praca z ubogimi i ewangelizacja.
Ojcowie prowadzą spotkania dla małżeństw i rodzin, rekolekcje ewangelizacyjne i charyzmatyczne z modlitwą o uzdrowienie, są autorami licznych publikacji.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Bricomarche
Bricomarche
Bricomarche-1