Na pewno będą pomagać (foto)

Wydarzenia

Na pewno będą pomagać (foto)

08.05.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Wyszkowski Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno - Wychowawczy wygrał konkurs programu fundacji Tesco „Decydujesz, pomagamy”. W poniedziałek 8 maja w wyszkowskim sklepie tej sieci pracownikom, podopiecznym i ich rodzicom przekazano czek na 5 tys. zł.
Sieć Tesco oraz Fundacja Tesco Dzieciom na realizację programów społecznych w całej Polsce przeznaczyły 750 tys. zł. Zwycięzców w poszczególnych regionach, w głosowaniach wybrali klienci.
OREW, prowadzony przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, w konkursie Tesco został wyróżniony już po raz drugi. W tegorocznym projekcie „Bardziej sprawni – niepełnosprawni” będą „promowali zdrowy styl życia, integrację i wsparcie rodzin niepełnosprawnych wychowanków; przeprowadzą ćwiczenia ruchowe dla dzieci, warsztaty psychologiczne dla rodziców, „Dzień aktywności” na wycieczce osób niepełnosprawnych i ich rodzin”. Projekt uzyskał 27.839 głosów, o 13.973 więcej od konkurencyjnego projektu z Ostrołęki.
- Spotkaliśmy się, żeby świętować – gości powitała po. kierownika sklepu Monika Świdwa.
Dyrektor OREW Iwona Paszkiewicz podkreśliła, jak ważne dla takich instytucji jak wyszkowski ośrodek jest wsparcie fundacji Tesco. Za wielkie zaangażowanie w promocję projektu, a tym samym przekonanie klientów, by oddawali na niego głosy, podziękowała pracownikom OREW i Tesco, rodzicom, dzieciom oraz nauczycielom i młodzieży ZS na Polonezie.
- Macie już państwo swoją markę. Mieszkańcy nie mają wątpliwości, kogo wspierają – do przedstawicieli OREW zwróciła się Aneta Kowalewska. – To organizacja, która nie zmarnuje żadnej złotówki. Te pieniądze na pewno będą pomagać.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku