Mundurowe mamy (foto)

Wydarzenia

Mundurowe mamy (foto)

26.05.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
Mamy na co dzień noszące mundury policji, straży pożarnej, straży granicznej, straży miejskiej i wojska na spotkanie z okazji Dnia Matki zaprosili burmistrz Grzegorz Nowosielski i dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Agnieszka Mróz.
Spotkania z okazji Dnia Matki są już tradycją Ośrodka Pomocy Społecznej. W poprzednich latach zaproszenia kierowano m.in. do mam aktywnych w działalności społecznej, niepełnosprawnych i z niepełnosprawnymi dziećmi, z rodzin wielodzietnych, panie spodziewające się potomstwa, wolontariuszki.
W tym roku, w przeddzień święta mam, zaproszono mundurowe mamy: Małgorzatę Czerwińską, Martę Gierlicką, Iwonę Krajewską, Natalię Samsel i Marzenę Reniewicz z policji, Bożenę Perzynę i Dominikę Czuper ze straży pożarnej, Kamilę Wojtulską ze straży granicznej, Beatę Wasilewską i Hannę Stasiak ze straży miejskiej oraz Agnieszkę Krystman z Wojskowej Komendy Uzupełnień.
- Macierzyństwo to trudna i odpowiedzialna rola. Łączenie jej z pracą zawodową, zwłaszcza taką, jaką wykonują panie, to wielka sztuka – podkreślił burmistrz Grzegorz Nowosielski. – Jestem dumny, że mamy w Wyszkowie takie super mamy. Życzę, byście zawsze bezpieczne i uśmiechnięte wracały z pracy do waszych rodzin.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom