Może pasowałoby zrobić asfalt?

Wydarzenia

Może pasowałoby zrobić asfalt?

17.11.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Zdaniem radnego miejskiego Krzysztofa Sobieskiego trzeba poprawić warunki uroczystości odbywających się przy pomniku w Rybienku Leśnym. - Pasowałoby godne dojście do tego pomnika zrobić – uważa.
Uroczystości przy pomniku upamiętniającym osoby zamordowane w sierpniu 1920 r. przez czerezwyczajkę odbywają się przynajmniej dwa razy w roku: 15 sierpnia i 11 listopada. Nie inaczej było w tym. Uczestnicy Święta Niepodległości – mieszkańcy, poczty sztandarowe, organizacje polityczne i społeczne, szkoły, orkiestra - przeszli z kościoła pod pomnik. 
- Szliśmy po błocie – na sesji rady miejskiej, 14 października relacjonował Krzysztof Sobieski. - Może pasowałoby zrobić asfalt? Może w jednym roku projekt, w drugim wykonanie? Pasowałoby godne dojście do tego pomnika zrobić. Za 2 lata będzie 100. rocznica odzyskania niepodległości.
fot. Elżbieta Szczuka
Family Gym
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Skarga na dyrektora w części (bez)zasadna

Skarga na dyrektora w części (bez)zasadna

W pięciu punktach radni miejscy za zasadną uznali skargę na dyrektora Gimnazjum nr 2. Chodzi m.in. o dyskryminację nauczycieli, niezgodne z regulaminem wykorzystywanie szkolnego monitoringu i wręczanie kar porządkowych podczas lekcji. W pozostałych siedmiu punktach zarzutów nie potwierdzili.
zobacz więcej
Jutro barwienie wody

Jutro barwienie wody

Przypominamy, że jutro PEC zabarwi wodę na żółto-zielono. Kolorowa woda popłynie z kranu tylko w tych miejscach, gdzie sieć będzie nieszczelna.
zobacz więcej
Po prostu weszli, zagadali, okradli

Po prostu weszli, zagadali, okradli

Mimo licznych apeli o ostrożność wciąż dochodzi do oszustw na seniorach. Złodzieje wykorzystują ich naiwność, działają w wyjątkowo bezczelny sposób. Tydzień temu na 9 tys. zł okradziona została 79-letnia mieszkanka jednego z wyszkowskich osiedli. Policja zatrzymała jedną osobę zamieszaną w kradzież.
Podobnych przypadków nie brakuje w sąsiednich powiatach, oszustw na opiekę społeczną, służbę rolną, rodzinę, a nawet… powołania kapłańskie.
zobacz więcej
To droga donikąd (foto)

To droga donikąd (foto)

Głównie sytuacji Unii Europejskiej i pozycji Polski we wspólnocie poświęcone było spotkanie, 7 kwietnia w bibliotece miejskiej, z europosłem i przewodniczącym rady naczelnej Polskiego Stronnictwa Ludowego Jarosławem Kalinowskim. Rząd polski krytykował też za wewnętrzną sytuację w kraju, m.in. za zadłużanie państwa i próby reformowania samorządów. Dzisiaj jest filozofia bolszewicka: zrujnować wszystko i budować od początku – przekonywał.
zobacz więcej
Mrówka festyn 2017 wersja 2
Mrówka festyn 2017 wersja 2
Akademia Humanistyczna
fotobudka star
fotobudka star