Mikołaj w Galeo. Znajdź swoje zdjęcie!

Wydarzenia

Mikołaj w Galeo. Znajdź swoje zdjęcie!

10.12.2019
autor: Red.
W sobotę w Centrum Handlowym GALEO można było spotkać Świętego Mikołaja, ktoremu towarzyszyły pomocniczki oraz... prawdziwe, żywe alpaki. Każde dziecko mogło sobie zrobić zdjęcie z Mikołajem i wysłać list z prośbą o prezenty pod choinkę.

Obejrzyjcie ponad 300 zdjęć, które wykonano podczas sobotniej wizyty Mikołaja w Galeo. Jeśli chcecie otrzymać (za darmo) zdjęcie w formie cyfrowej:
1. zanotuj numer zdjęcia (zielony na środku fotografii np. galeo996)
2. przyjdź do redakcji Nowego Wyszkowiaka (ul. Pułtuska 20B) z własnym nośnikiem (pendrive, karta pamięci itp.)
3. otrzymasz zdjęcia bez znaku wodnego i zielonego numeru
4. ciesz się z fotografii na ekranie lub wydrukuj w zakładzie fotograficznym, pokaż dziadkom i znajomym
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
20 lat spółki PWiK (foto)

20 lat spółki PWiK (foto)

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. w Wyszkowie świętowało 30 czerwca dwudziestolecie istnienia Spółki. Spółka została zarejestrowana 1 lipca 1997 r. Eksploatowała wtedy 146 km sieci wodociągowej i 40 km sieci kanalizacyjnej. Dziś jest to odpowiednio 250 km i 97 km.
zobacz więcej
Komoda RTV – jak ją dobrać do danego wnętrza? Sprawdzamy

Komoda RTV – jak ją dobrać do danego wnętrza? Sprawdzamy

Jesteś na etapie urządzania swojego domu? Chcesz postawić na praktyczne, ale jednocześnie stylowe rozwiązania? Dowiedz się zatem jak powinno się dobierać szafki RTV do konkretnego pomieszczenia.
zobacz więcej
Nie Enigma jest bohaterką historii, tylko ci kryptolodzy (foto)

Nie Enigma jest bohaterką historii, tylko ci kryptolodzy (foto)

Wyszkowski Tydzień z Enigmą,  w ramach którego odbyły się też konkursy szachowy i matematyczny, zakończyła uroczystość 25 października 2019 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida. W ten sposób upamiętniono złamanie kodu niemieckiej maszyny szyfrującej Enigma przez trzech polskich kryptologów: Mariana Rejewskiego, Henryka Zygalskiego i Jerzego Różyckiego – maturzystę wyszkowskiego gimnazjum z 1926 roku.
zobacz więcej
Nie czuję się pokrzywdzona

Nie czuję się pokrzywdzona

Misiewicze – to określenie wprowadziła na polską scenę polityczną .Nowoczesna, wskazując osoby, które dostały pracę w instytucjach państwowych dzięki powiązaniom z Prawem i Sprawiedliwością. Na liście znalazła się również mieszkanka powiatu wyszkowskiego Joanna Bala, od kwietnia dyrektor Oddziału Regionalnego KRUS w Warszawie. – Nie czuję się pokrzywdzona, bo dobrze wykonuję swoje obowiązki – mówi w rozmowie z NW.
zobacz więcej

Najczęściej komentowane